Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy random csajtól el lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy random csajtól el lehet kapni valamit ha lecuppant?

Figyelt kérdés

Hazafelé tegnap egy cigány csaj kb 19 éves megállított hogy lecuppant 3000 ezerért (elég szexi). Volt nálam ennyi és mivel szűz 25 éves voltam belementem, elbújtunk és le is cuppantott kb 6 perc alatt elmentem de nem nyelte le nem is akartam.

Gondolom nem én vagyok az első akivel megtette de cseszek rá ezt meg kellett tennem. Szerintetek elkaphattam valamit? Óvszer nem volt nálam.


F/25



2020. jún. 29. 17:01
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Igen, pl. herpeszt vagy gonorrheát. Cigányokhoz hozzá se érj, akármilyen kanos vagy!
2020. jún. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 The Dead and Dreaming ***** válasza:
88%
Igen, a szopástól és a nyalástól is el lehet kapni nemi úton terjedő betegséget.
2020. jún. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
30%
Édszet simán
2020. jún. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem egy lakásos rendezett le, de gumibam és mégis elkaptam valami gombát. Akkor egy utcai pi**ától szerinted? Gumi alkalminál alap, legrosszabb esetben megússza az ember egy kis bakteriális fertőzéssel. De a szifilisz, hiv meg társai nem hiányzik. Gumi nélkül max fix kapcsolatban. Inkább menj el szűrésre.
2020. jún. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagy 15 féle STD-t a HPV-től, HIV-en át a kankóig mindent. Az utcai prosti a "szakma" legalja, pláne amelyik 3000-ért gyorsfranciázik, lehet egy nap 8-10 pélót is lefej. Szóval számold ki hogy csak az elmúlt 30 napban hány f.sz járt a szájában. S biztos lehetsz benne, hogy nem a legigényesebb figurák, a török kamionostól, a menekülten át a félcsövesig mindent bevállal.
2020. jún. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%

annyira nem para a helyzet, kicsi az esély rá, hogy elkaptál valamit


ha el is kaptad, kezelhető, egy szűrésre menj el a biztonság kedvéért

2020. jún. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez a baj az akciós termékekkel. Meg van az esélye annak hogy problémás lesz az áru :D Egy szűrés az új partner előtt mindenképpen ajánlott
2020. jún. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Lol, pont ennél a kérdésnél jelent meg ilyen reklám :D

[link]

2020. jún. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Van rá esély, de kisebb mintha megduzzad volna. Én azt hittem, az utcalányok csak és kizárólag gumival csinálják.
2020. júl. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!