Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mia Malkova-s Fleshlight...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mia Malkova-s Fleshlight megközelíti majd az igazi puncit?

Figyelt kérdés

29 éves vagyok és sosem lesz barátnőm. Prostihoz meg nem merek menni mert félek attól hogy átver vagy elkapok nemi betegséget.


Inkább összespóroltam Mia Malkova LVL UP textúrás Fleshlight-re. Veszek hozzá felfogatót és melegítőt is, na meg nagyon jó minőségű síkosítót.


55 colos 4K TV-m már van. Szerintem ezekkel kombinálva nem létezik NE közelítse meg a puncit hisz drágább lesz ez nekem mint a legtöbb prosti ára, akkor nem lenne olyan drága.


Fleshassiston pedig a világ második legjobb Fleshlightje jelenleg:

[link]


Normális válaszokat légyszi, na meg csajok puncija sem hiszem hogy egyforma jó, mert egyik haverom aki több csajjal lefeküdt mondta néhány nagyon-nagyon nedves némelyik meg nem annyira. Meg ott a szűkesség is.



2020. jún. 29. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:
63%
Hát pedig nem fogja megközelíteni a puncit.. Szedd ossze magad ember
2020. jún. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%

Közelében sem lesz az élő szexhez. Nincs az a csodafleshlihgt (s fordítva varázsvibri) ami csak megközelítené az élő szex élményét - pont azért mert hiányzik körülötte a partner.

Ne felshligh-ra spórolj inkább mozdulj ki a 4 fal közül és menj emberek közé.

2020. jún. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyilván nem
2020. jún. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
22%

Azt lehet, de a szex nem csak punciból áll, hanem érintésből, csókokból, összebújásból. Ez az, amit a prostituálttól sem kapsz meg. Ketyeg az óra és takarodó van...


Szomorú, de egyre több férfi fog ebben a cipőben járni a demográfiai okok miatt, hogy férfitöbblet van: [link]


És még tetézik a külföldiek és az a tény is, hogy sok nő inkább egyedül marad és vagy lemond a szexről vagy osztozik azon a néhány jó pasin, akik sorra húzogatnak több száz, több ezer nőt életük során meg egyszerre kavarnak 4-5-6 csajjal, minthogy összeálljon egy 29 éves szűzzel...

2020. jún. 30. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!