Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más is úgy látja, hogy ezen a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is úgy látja, hogy ezen a téren nagy a kettős mérce szexualitásban? Mit gondoltok erről az egészről?

Figyelt kérdés
Ha kiírja egy nő, hogy akar egy alárendelt pasit, ezt azt akar vele csinálni, megalázza stb. Kap tanácsot és pár pasi szívesen hagyná ezt neki. Ha pasi írja ki, hogy ő akarja ugyanazt a nővel akkor ő egy elmebeteg idióta, pedig ugyanazt akarja a nővel mint a másik esetben. Ti erről mit gondoltok? Miért nézitek hülyének a pasit ha a nőt nem? Azért szól nektek mert ez a fórum a kiindulópont.

2020. jún. 29. 22:24
 1/6 anonim ***** válasza:
46%

Mert a nő a gyengébb, és ha egy férfi a testi fölényét ki akarja használni, az nem éppen előnyös. Ennek ellenére bizonyára sok nő van, aki élvezi, ha a férfi durva az ágyban.

Szerintem jóval gyakoribb is.

Az viszont igazi fétis, ha a férfi szeretne az alárendelt lenni.

2020. jún. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
Valószínűleg abból adódik, hogy a férfi a fizikálisan erősebb. És ebből adódóan ez kelt egy olyan hatást, mint amikor egy jóval erősebb valaki verekszik egy sokkal gyengébbel.
2020. jún. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%

Én nem látok kettős mércét, egyszerűen mások válaszolnak. Aki szerint a megalázás beteg dolog, az nemtől függetlenül így gondolja. A dominára áhítozó szubok persze hogy körbe lihegik a potenciális dominákat, mert alig van belőlük. Minden második férfi "dom" azaz annak képzeli magát. De nőből kevés van, és a legtöbb fizetős műdomina, kamu, és ádáz harc folyik az igaziakért.

A szub nők bármikor találnak dom férfit, így nem sereglenek oda egy ilyen kérdéshez, a kívülállók meg ekézik azt aki éppen csizmát nyalatni meg alázni akar. Ez ilyen egyszerű.

2020. jún. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert valamilyen szinten ez az átlagos, mondjuk én már ismerek olyan csajt akiről sose gondoltam volna hogy egyszer szub lesz, mindíg erős és domináns volt, de aztán most egy kb gyengébb pasi irányítja minden téren, mondjuk az nem csak a pasi érdeme de akkor is így van.
2020. jún. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Viszont ha a nő alárendeli a férfit akkor ő ott erősebbnek számít. Tehát olyankor megfordítódik, hiszen hiába erősebb a férfi ha megbilincseli a nő értitek. Ráadásul ha a férfi erősségét próbáljuk alapnak tekinteni akkor még az a normálisabb ha ő uralkodik mégis szerintem pasiként az kevésbé elfogadott. Most a rendes dominanciára gondolok tehát amikor fétisként működik a dominancia nem arra ha csak simán határozott a pasi.
2020. jún. 29. 23:47
 6/6 anonim ***** válasza:

Mint női Dom, nekem egyértelmű a stílusból, hogy az illető milyen mértékben jelent veszélyt a partnerére.


Ez a feltételezésetekkel ellentétben nem fizikai erő hanem ítélőképesség kérdése. Ha pl rosszul rúgod tökön, ha vaginális vagy anális sérüléseket okozol, ha letéped a mellbimbóját...ilyet nő is, férfi is tud, nem erő kérdése.


Általában abból tudom, hogy valaki Dom szerepekben tetszeleg (értsd ilyen stílusban beszél/ír) szeánszon kívül, kérés nélkül """befenyíti""" a népeket, és a többi Dom társaságában minden áron rivalizál, úgy érzi fitogtatnia kell az erelyét.


Egy igazi Dom nem érzi szükségét, hogy mindenki Uramozza vagy Úrnőzze, higgadt, és tiszteli mindenki beleegyezési jogát és a gondosan átbeszélt szabályokat.

Attól, aki olyan viszonyban van velem, jól esik, és jelentése van. Egy randomtól súlytalan, sőt az illető megbízhatóságát is kétlem. Ez kb. olyan mint a első randin szerelmet vallani, nem romantikus vagy szexi, inkább WTF.


Fontos helyretenni a

nárcisszistikus, bekokózott egógépeket, akik amellett, hogy rossz hírt csinálnak a BDSM közösségnek, fizikailag is veszélyt jelentenek nem csak a partnereikre, de a kezdőkre is akik benyalják a dumájukat és nem gondolnak bele milyen tanácsokat, példát követnek.

Ezért van rendezvényeken dungeon master, fórumokon meg moderátor.


A többiekkel jól kijövök, nemtől függetlenül.

Ismerek egyébként meleg srác és heteró srác Domot is, én leszbikus nő vagyok, ennyit a sztereotípiákról. Meg a az erőviszony magasságtól és fittségtől is függ, nem csak nemtől. Szóval ne feltételezzük, hogy ki milyen erős a partneréhez képest, amúgy sem az irányítás kierőszakolásáról szól a BDSM hanem az önkéntes feladásáról és a kölcsönös bizalomról.

2020. jún. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!