Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok! Van egy jómértetű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Krobi109 kérdése:

Srácok! Van egy jómértetű farkam és most az gáz, ha én nem szégyenlem és olyan fürdőnadrágom van, amiben látszik?

Figyelt kérdés
Manapság mindenki boxert húz a fürdőnadrág (ami valójában rövidnadrág) alá a strandon. Valójában nem értem miért? Aért, hogy ne látszódjon mekkora? Vagy csak a kis mérettel rendelkezők vesznek boxert a fürdőnadrág alá?

2020. jún. 30. 07:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Én még sosem találkoztam olyannal, aki boxert húzott volna a fürdőnadrág alá, szerintem ez nem olyan általános jelenség, mint ahogyan azt beállítod. Vagy hát nem tudom, lehet én választottam be mindig így? :D

Mindenesetre nem hiszem, hogy a vizes boxer a fürdőgatya alatt bármit is takarna a szerszámodból, szóval ha ez is a cél, akkor teljesen feleslegesnek érződik.

2020. jún. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
én se halloztam még ilyrt, hogy valaki bocert hord alá. eleve nem jó, mert a textil anyag nem fog megszáradni rajta, szóval folyamatosan tacsak vizes lesz.
2020. jún. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Boxert a fürdőgatya alá?

Mik nem vannak!Miről maradtam le!!

Nah, majd mindjárt meg is nézem a hétvégén!

Hogy én milyen őskövület vagyok.

2020. jún. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Fürdônadrág alá boxer. 😂
2020. jún. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
54%
Igaza van a kérdezőnek. Nagyon sok srácon látom hogy a hálóbetétes fürdőgatya alá boxert vett fel. Arra még nem jöttem rá hogy miért. Nekem nem jutna eszembe felvenni boxert a fürdőruha alá.
2020. jún. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%
Tényleg így van.Én is sokaknál vettem észre a boxert, meg osztálytársak is szoktak úgy ha strandra megyünk. Én nem értem a lényegét.
2020. jún. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Még sose láttam ilyet, de elég nagy hülyeség, méret ide vagy oda. Nekem lankadtan sajnos pici, ezért nem nagyon látszik ki, de ez van. Attól még nem vennék alá boxert.
2020. jún. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
7%

Az a lényege hogy a fürdőgatya hálója ne dörzsölje ki a fücsköst ;)

Meg ha feláll, akkor le legyen szorítva. És lankadtan se látsszon annyira :)

2020. jún. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
21%
Ez mitöl hetero?
2020. jún. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
9-es. Mitől nem az? Szerintem semmi kivetnivaló nem volt a kérdésben.
2020. jún. 30. 14:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!