Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tinderes lányok miért csináljá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderes lányok miért csináljátok ezt?

Figyelt kérdés

Mi annak az oka ha párba állok valakivel, ráírok és kioffol azonnal. Mi értelme??? Akkor minek húz jobbra? Pedig nem írok semmi olyat.. Finom bókkal indítok, semmi szex meg mizu stb..., de mégis. Nem értem miért van ez?

Vagy miért nem tud visszaírni se?


2020. jún. 30. 10:18
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Ez sajnos azért van hogy az ego növekedjen és megvan az az érzése ,hogy most aztán valakinek kell és érdeklődik iránta. Röviden tömören kb ennyi.
2020. jún. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Ne bókolj idegennek. Olvasd el a szöveges leírását vagy a képein keressél valami egyedit és arra kérdezz rá.
2020. jún. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
21%

A Tinder szexpartner kereső, az használja rendeltetés szerűen, aki ott k*rvát keres. A nyerő duma elfoglalt vagy, sokat melózol, ezért nincs időd hagyományos kapcsolatra, viszont van lovéd, szívesen támogatnád.

Próbáld ki mennyi kapás lesz! :)

2020. jún. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44%

Pont ahogy az #1 írta. unatkoznak, ego-t nyalatnak.


Van egy a nők számára mindent elsöprő iszonyat szerelmet kiváltó szuper kezdőmondat. Ők maguk sem tudják hogy mi az, de szerintük van, na azt várják, ha nem azzal nyitsz: véged.

2020. jún. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szívesen támogatnék lányokat, de hogyírjak akkor neki tinderen?
2020. jún. 30. 11:30
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Úristen.. én is fent vagyok tinderen, de ha valaki már első alkalommal pénzt emlegetne.. na akkor offolnálak ki! Szerintem amúgy maradj a bókoknál, ha komolyat akarsz.. Ha pedig csak k.rvat akarsz, akkor írd be a biodba ezt és lesz kapás..

(Amúgy nem csak a női nem nem ír vissza😂)

2020. jún. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lassan ott tartok hogyha valakivel match van, ráköszönök, és 10 perc múlva jelentem is ghosting megjegyzéssel mert úgyis el fog tűnni visszaköszönés nélkül.. :D
2020. jún. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
50%

A mai világban mindenki mellé dumál, a nőknek tetszik az, ha egy férfi nyílt. Nagy dumák helyett arról szóljon az adatlapod, hogy számodra a legkellemesebb szabadidős élmény egy vonzó nő társasága, akinek szívesen megadsz mindent amit csak tudsz. Ne cifrázd, legyen minimalista, képeidből látszódjon, hogy egy sármos férfi vagy.

"Tetszel nekem, találkozzunk!" üzenettel nyiss.

2020. jún. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!