Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Számít a méret az ágyban?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számít a méret az ágyban? Volt olyan hogy túl kicsi volt a farok, lányok? Mekkora volt?

Figyelt kérdés
2020. jún. 30. 17:17
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Olyan hogy túl kicsi nem volt, de túl nagy már igen.
2020. jún. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
43%
Számít. Volt. 12cm.
2020. jún. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
5-7 cm körüli lehetett a pasinak az tényleg kicsi volt, viszont legalább jól nyalt
2020. jún. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Volt kicsivel dolgom (fogalmam sincs hány centi), nem volt rossz a szex, de nekem jobb egy nagyobbal. Látványkènt is jobb, jobban beindít.
2020. jún. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%

Ha már eljuttok oda, hogy lefekszetek egymással, akkor már nem számít a méret, mivel nem azzal foglalkoztok. Az ágyban csak 2 dolog számít: szeressétek egymást és jól érezzétek magatokat +1: elfogadjátok egymást.

24F

2020. jún. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%

#6 Már hogyne számítana, volt, hogy mikor szexre került volna a sor és megláttam, hogy milyen pici a pénisze akaratlanul is felnevettem, végül felöltözött és aztán szakítottunk is.

Tudom, hogy most jól lepontoz a sok kisfarkú, de akkor is számít a méret.

A fiúk is megnézik a nagyobb mellet, egy deszkát meg észre sem vesznek, de vérig sértődnek ha a lánynak is számít a méret (és a mellmérettel ellentétben a pénisz mérete és vastagsága tényleg számít a szexben, nem kell, hogy egy ló legyen, de minimum olyan 16-os)

20L

2020. jún. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%

12 felett oke mondjuk olyan 19ig. De akkor es ott meztelenul ugy tokeletes, ahogy van es mar csak arra tudok gondolni, hogy tegye be.


Aki mas adottsagain nevetgel, annak vagy zero IQ-ja van vagy egy ostoba gyerek, aki meg ne szexeljen.

2020. jún. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Számomra volt kicsi méret.Olyan kicsi volt és vékony ,hogy nem éreztem.

Erről viszont nem tehetett.Eszembe nem jutna megalázni valakit ezért.

2020. júl. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam nincs, hány centi, de tényleg kicsi volt, és vékony is. Ettől függetlenül nem nevettem ki természetesen, de nem is lett belőle semmi komolyabb végül.
2020. júl. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
80%
7: emiatt kiröhögni és megszégyeníteni a legnagyobb bunkóság! Senki nem tehet róla, ha kicsi a kukija. Remélem egyszer téged is kiröhögnek, ha meglátnak meztelenül.
2020. júl. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!