Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért csak akkor szexelunk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak akkor szexelunk mikor már majdnem elalszom? Miért olyankor mászik rám?

Figyelt kérdés
Én szégyenlős vagyok nagyon és ezt nem merem neki mondani meg kezdeményezni sem. Délutántól együtt vagyunk de csak este fekszünk le mikor nagyon álmos vagyok. Nálatok hogy van? Mióta vagytok együtt?

2020. jún. 30. 21:21
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Én vagyok a mindenttudó bölcs ember, én mindent tudok. Azt is megmondom, hogy miért olyankor mászik rád, mert még ezt is tudom, én, a nagy bölcs ember! Ja, nem, várj, ezt nem tudom. Mégsem vagyok bölcs.
2020. jún. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
13%
Nem talál vonzónak.
2020. jún. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Pedig nincs nagyon más választásod, minthogy megbeszéld ezt vele. Vagy kezdeményezz te egy korábbi időpontban.
2020. jún. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ő is szégyenlős és nem mer támadni világosba.. Vagy régi módi.. Anno az anyukák szerint régen a f@sz csak este állt azért nem mehettek a lány gyerekek csak nappal bárkivel bárhova 😂
2020. jún. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Pedig sztem megkérdezhetnéd tőle, mert lehet h azt hiszi h te akk kívánod a legjobban.

A barátodról van szó, nem egy idegenről. Csak tudsz vele beszélni.

L

2020. jún. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Már ne haragudj, de szerintem csak van annyira erős bizalmi kötelék köztetek egy kapcsolatban hogy nem random emberektől akarod megkérdezni...


Egy kapcsolatban neked ugyanannyi "jogod" van szexet, vagy bármit kezdeményezni. Úgyhogy szépen mond meg neki "drágám most fáradt, vagyok inkább csináljuk holnap kora este amikor hazaértünk munkából".

Egyébként meg mi a ...-t szégyenlősködsz egy olyan ember előtt, akivel összeköltöztél, akivel szeretitek egymást, aki elvileg a legfőbb bizalmasodnak, jóban-rosszban társadnak kellene lennie??? Ja, vagy nem az? Na akkor itt kezdődnek a problémák...

2020. jún. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
30%
Te legalább szexelsz ha fáradt is vagy. A nejem nap közben azt mondja, hogy "majd este", este meg azt, hogy "de már álmos vagyok"...
2020. júl. 1. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig mondd meg, hogy nem pont alvás előtt kellene. Ennyit le kell győzz a félelmeidből, hiába vagy szégyenlős, beszélni még kell.
2020. júl. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!