Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Első randin meg szoktátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin meg szoktátok említeni a farokméreteteket?

Figyelt kérdés
Kivételes méretekkel rendelkezem és erre büszke is vagyok. Még nem volt csajom de tervezek felszedni egyet, érdemes megemlíteni az elején a méretem? Ti megszoktátok? Csak hogy tudja a csaj kivel áll szemben, értitek...
2020. jún. 30. 22:45
1 2
 1/11 The Dead and Dreaming ***** válasza:
89%
Nem, soha nem szoktam ilyet megemlíteni és szerintem, ha nem csak egy balek és rossz randi élmény akarsz lenni a lány életében akkor te se tedd.
2020. jún. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%

Tuti suttyónak tart majd onnantól és ez a nők 99%-ra igaz.

A nők máshogy vannak bedrótozva mint a pasik, jó lenne már ezt megérteni...

2020. jún. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Ahha, mindenképp mondd el! Sőt, beszélj az anyagi helyzetedről is! Imádják a csajok!
2020. jún. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
Igen, mondd el. Ha megtudja hogy nagy farkad van azonnal szexelni akar veled. Az IQ-dat viszont titkold el.
2020. jún. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Nem, max ha a csaj kiváncsi rá.
2020. jún. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%
Mindenképpen és tedd is hozzá "jól meg akarlak" meg hogy "eddig minden csaj imádta" és hasonló. Legalább lepattint a csaj és több nő jut nekünk :)
2020. jún. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem kell ezzel felvágnod, de a magabiztosságot attól még mutathatod.A méreteddel elég ha az ágyban szembesül(ez még szóviccnek is jó, érted szembesül :D )
2020. jún. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
68%
A baj az, hogy a farokméreted nagyobb az IQ nál, így nehéz csajozni.
2020. júl. 1. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Még nem volt csajod ... azt hiszem nem is lesz még egy darabig ... :D
2020. júl. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Még nem volt csajom de tervezek felszedni egyet, érdemes megemlíteni az elején a méretem? "


Ne verd a melled, hogy mekkora király vagy, ha tapasztalatlan vagy. Ezt csak a lúzerek csinálják, akik a semmire büszkék.

Elhiszem, hogy szép nagy farkad van, de ez semmit sem ad, ha béna vagy még az ágyban.

Képzeld el a legnagyobb macsó, férfi példaképeidet. Szerinted ők ilyen farok méret dumával csajoznak?

2020. júl. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!