Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, volt már ilyen szexpar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, volt már ilyen szexpartneretek?

Figyelt kérdés

Volt mar olyan szexpartneretek akitol egyebkent emberileg szinte undorodtatok, vagy legalabb nem kedveltetek, viszont vonzodtatok hozza ezert lefekudtetek vele?


Ha igen, hogy tortent es milyen erzes volt?


2020. júl. 1. 17:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha emberileg, személyében undorodsz valakivel akkor nem dugsz vele, mert nincs szimpátia és nincs vágy.
2020. júl. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
En fiu vagyok de nekem pl van olyan csaj akinek a szemelyiseget idegesitonek tartom, de megis izgat.. de sosem jarnek vele
2020. júl. 1. 17:42
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Nem, nem fordult elő ilyen soha. Olyan férfihoz, aki emberileg taszít, szexuálisan sem tudnék vonzódni.
2020. júl. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%
Volt
2020. júl. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Annyira tetszett, hogy túltettem magam a személyiségén. Pár alkalom volt. N
2020. júl. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt, a szex jó volt, de azon kívül az agyamra ment, csak néhány alkalom volt.
2020. júl. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Életem legjobb szexe egy ilyen ferfival voltak.

Egy evig jártunk össze,szex közben ahogy rám nézett, ahogy beindult rám az áhh volt.

De a jelleme , természete taszító volt.

KaPcsolatra alkalmatlan.

2020. júl. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!