Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lidocain spray-vel hasonló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lidocain spray-vel hasonló tapasztalat? Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Korai magömlésem van, több készítményt is kipróbáltam (Bull Power Delay gél, Priligy tabletta, benzokainos óvszer), de végül megmaradtam a Lidocain-nál, azon belül is a spray-nél.


Elérem vele a kívánt hatást, ugyanis későn következik be vele a magömlés, de az erekció könnyen elmúlik egy időre szex vagy önkielégítés közben, és csak nehezen tudom visszahozni.


Volt esetleg valakinek hasonló tapasztalata? Ha igen, hogyan oldottátok meg?


Tiszteljük meg egymást a kulturált válaszadással. Köszönöm.


27/F


2020. júl. 1. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Kulturált válasz (s igen finoman fogalmazva): hülye vagy, ha a gentális nyálkahártyákra közvetlenül Lidocaine-t permetezel. Nem tenném a helyedben. Ne csodaszerekkel akard megoldani, mert az orgazmus, a magömlés 90%-ban fejben dől el. Ne a könnyebbik utat válaszd, hanem az önkontrollt. Hosszabb távon biztosabb és még egészségesebb is mint a mindenféle hülye csodaszerek.
2020. júl. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A spray-t orvos írta fel, ha hülyeség lenne, nem tette volna (tudtommal nincs maradandó hatása, ha az ember ésszel alkalmazza). A kenőcsöt és a tablettát szintén urológusok ajánlották, kontroll után. A késleltető óvszerre is ők mondták, hogy nem kéne. Nem egyedül találom ki, hogy éppen mivel kísérletezzek, hanem szakemberrel egyeztetek előtte.


Önkontrollal se ment, magömlés előtti nyomással, előjáték elnyújtásával. Már más is javasolta a különböző technikákat. Nyilván van oka, ha az ember kipróbál ezt-azt.

2020. júl. 1. 23:13
 3/5 anonim ***** válasza:

Lidocain az képes teljesen elérzésteleníteni, így persze hogy lelohad, és inger nélkül ezért alig vagy semennyire sem tudod visszahozni. Szexshopban lehet kapni erre sprayket, amik nem szüntetik meg az ingert teljesen, de tompítják. Egy próbát megérne.


Egyébként igen, mindemellett az önkontroll gyakorlását nem szabad abbahagynod.

2020. júl. 2. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm konkrétan bepisilt ettől mert nem érezte hogy kell neki.
2020. júl. 2. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi. A spray-nek utánanézek, de a Bull Powert is szexshop-ból rendeltem, és sajnos nem vált be. Első használatkor el se tudtam élvezni, úgyhogy feladtam, később meg már semmi hatása nem volt.
2020. júl. 2. 08:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!