Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csókolózás közben a randipartn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csókolózás közben a randipartnerem húzta picit a hajamat és erősen belemarkolászott a fenekembe. Lehet annak a jele, hogy ilyen lesz szex közben is? Hogy így szereti?

Figyelt kérdés
Ha szex közben húzhatja a hajamat, egy pici folytogatás, markolászás és nem lesz annyira gyengéd? Nem lenne gond, csak furcsa hogy már az első csókoknál ilyen volt. Azt hittem az elsők vele az ilyen gyengéd, érzéki, lassú lesz, erre jól belevágott a közepébe.

2020. júl. 2. 09:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem szólj neki, ha ez neked nem tetszik, vagy nem esik jól. Beszéljétek meg. A kommunikáció sokmindenre jó...
2020. júl. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Nincs ezzel semmi gond, én is szeretem vadabbul. Csak eddig mindig fokozatosan alakult ki, de tetszenek az ilyen fiúk.
2020. júl. 2. 17:43
 13/14 anonim ***** válasza:
85%

"de tetszenek az ilyen fiúk."

Ezért. Tudja mi kell a nőknek, valószinüleg jó dolgod lesz vele.

2020. júl. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
83%
Nagyon helyes. mégtöbb ilyen lányt a világba. :D hátha megint becsajozok. :D
2020. júl. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!