Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, hölgyek, az extra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hölgyek, az extra játékokat, perverziókat, fétiseket párotok ráhatására csináljátok vagy valóban saját vágyaitok miatt?

Figyelt kérdés

Hölgyek, lányok! Mi az, amit önmagad indíttatásából, mi az amit csak párotok kérésére, ötletelése miatt vállaltatok be?

Mi volt, amit párkapcsolatban, házasságban idővel elhagytatok és már nem csináltok?


Férfiak tapasztalatára is kíváncsi vagyok! Mi az, amit a viszony elején még csinált partneretek, majd idővel nemet mondott rá? Mennyire jellemző szerintetek, hogy a nők a párkapcsolat elején bevállalósabbak, majd minderről leszoktatják a férfit. (mézesmadzag effektus)



2020. júl. 2. 11:13
 1/3 anonim ***** válasza:
31%
A mézesmadzag effektusról... ha egy kapcsolatban csökken a szexualitás intenzitása (ide értve az új dolgok, régen megéltek ismételt átélését is) annak a leggyakoribb oka, hogy csökken a felek között a bizalom és az érzelmi kötelék, ellaposodik a kapcsolat. Egy jó kapcsolat, pont fordítva működik, bár csökkenhet a láng intenzitása, de folyamatosan fennmarad. A bizalom csak erősödik és nem hogy kihagynak "elemeket" hanem inkább közösen fedeznek fel újabbakat és még újabbakat.
2020. júl. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%

Soha semmit nem teszek csak a párom kedvéért, a szexben legalábbis.

31/N

2020. júl. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Férfiként soha nem várnék el olyat egy nőtől sem, amit ne akarna, amit nem mindketten akarnánk. Mégis azt kell mondanom, létezik a mézesmadzag helyzet a nők részéről. Sokszor éltem már meg, főként olyan nők esetében, akiknek nincs szexuális fantáziája, tapasztalata, hogy próbál a férfi partner igényi, elképzelései után menni. Azt hiszek, avval okoznak örömöt, akkor felelnek meg a férfinek, ha teljesítik a kívánságait. Gondolom, a egocentrikus domináns jellegű pasiknál ez be is jön. Ám a többi férfinál nem! Számomra kifejezetten kiábrándító, ha a partnerem kizárólag miattam teszi a dolgokat. Ideális az (számomra), ha kölcsönösen élvezzük, mindketten kívánjuk ugyanazokat a helyzeteket, játékokat a szexben (is). Egy 6 évig tartó házasságot és nagyjából 25 - 30 viszonyt kellett megélnem, mire megtaláltam azt a nőt, akivel teljes egyensúlyban tudunk élni. Immár 15 éve vagyunk együtt. Pár hónap, vagy talán pár év alatt összecsiszolódott a szexuális életünk, amely olyan szintre jutott, hogy nincs tabu, nincs én, hanem mi van. Van játék, amit mindketten szeretünk, van amit csak egyikünk. Hangulatfüggő, hogy milyen a szex. Legtöbbször kölcsönös, néha egymást kényeztetjük. (pl. mikor egyikünk fáradt a kiadós szexre, de még nem annyira, hogy ki ne elégítse a másikat. Hiszen, miért is kellene minden egyes szexnél mindkettőnknek kielégülnie? Olykor kellemes a másiknak örömöt okozni viszonzás nélkül. Átlagosan, ebben is egálban vagyunk.)

48F

2020. júl. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!