Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, hogy reagálnátok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogy reagálnátok, viszonyulnátok egy ilyen helyzethez?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel már hetek, talán hónapok óta beszélgettek, flörtöltök ilyenek. Már több randin is túl vagytok és minden stimmel köztetek. Kinézetre, személyiségre mindenre tuti a pasi DE az első szexhez készültök és akkor szembesültök vele, hogy hatalmas a pénisze.. Tényleg nagyon nagy (közel 24 cm és vastag is).


Mi lenne a reakciótok? Adnátok ugyan úgy esélyt a srácnak ennek ellenére is? Vagy ott sajnos vége lenne a kapcsolatnak köztetek?


Köszönöm annak aki komolyan veszi a kérdést és úgy is válaszol rá!



2020. júl. 2. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Esélyt adnék neki, bár lehet, hogy probléma lenne ezzel. Ugyanakkor emiatt még nem szakítanék vele.
2020. júl. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%

Hasonló szituációban voltam már. Őszintén megijedtem először, de emiatt nem mondtam, hogy fújjuk le az egészet, úgy voltam vele, hogy nézzük meg, mit tud, egyáltalán befér-e :D Befért. És nagyon jó volt. Olyannyira, hogy azóta már házasok vagyunk.

Szerintem ránézésre nehéz megmondani, hogy milyen érzés lesz ténylegesen, amikor megtörténik az aktus. Volt már, hogy valakinél a másik irányba ért meglepetés, akkor sem mondtam azt, hogy akkor köszi, ez ennyi volt. Igenis ki kell próbálni és meg kell tapasztalni, hogy mégis mit lehet azzal a konkrét pénisszel kezdeni, illetve nem mindegy, hogy a férfi hogy kezeli. A fentebb említett esetben, a férjemnél, ott olyan volt, mintha ismét a szüzességem vesztettem volna el, de nem csak érzésre, hanem a viselkedésében is. Nagyon óvatos volt, nagyon figyelmes és gyengéd, és igyekezett nagyon odafigyelni, hogy ha bármilyen mozdulatával akár csak egy kicsi fájdalmat is okoz, akkor azt azonnal abbahagyja. Szerintem ez önmagában is már elég pozitív ahhoz, hogy ne szakítsa meg az ismerkedést az ember lánya. Más kérdés, ha tényleg annyira drasztikus az anatómiai összeférhetetlenség, hogy egyszerűen nem működik a dolog, akkor ennek jobb az elején kiderülnie és nem kell erőltetni a kérdést, akármennyire is fájó. De ez addig nem hiszem, hogy kiderülne, amíg meg nem próbáljátok.

2020. júl. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
32%
Nagyobb is volt már bennem
2020. júl. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
69%
Esélyt adnék neki, de biztos vagyok benne hogy nem működne köztünk a szex.
2020. júl. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Adnék esélyt
2020. júl. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!