Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti milyen fehérneműt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti milyen fehérneműt hordtok alapból és milyen fürdőruhát vesztek fel strandra?

Figyelt kérdés

Mennyire vagytok szégyellősek egyikben vagy másikban?

Van köztetek olyan aki többet takaró bugyit hord, mint amilyen a bikini alsója, de a strandon mégsem feszül azon, hogy megnézik, míg "sima" bugyiban szégyellős?



2020. júl. 3. 09:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Tangát hordok a hétköznapokon, strandon brazil tangát.
2020. júl. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
Tangát, vagy franciát hordok, de strandon én is brazil, vagy telt bugyit hordok. Nem szeretem strandon a tangát,
2020. júl. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%
Normál bugyit hordok mindennap. Strandon is.
2020. júl. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%

Tanga vagy francia, strandon szintén

Nem vagyok szégyenlős ha meg megnéznek akkor egészségükre

2020. júl. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%

Tanga a mindennapokban

Strandon normal vagy feltanga

2020. júl. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Normál vagy francia bugyit hordok mindennap és strandon is normál fazonút.
2020. júl. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
86%
Bocs, hogy pasiként is válaszolok. Párom tangát hord strandon is meg hétköznap is. Nem szégyenlős egyáltalán.
2020. júl. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Normál vagy francia stilusu fehérnemüt részesítem előnyben, tangát csak akkor a a felette levő ruha azt kívánja. Strandon normál bikinit hordok.

Nem vagyok szégyenlős, ha megnéznek akkor egészségükre. Nem szoktam észrevenni :)

2020. júl. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is tangát vagy franciát hordok, de inkább az utóbbi.

Strandra nem igen járok, ha igen, akkor a fürdőruhára afféle vékony anyagú köntöst veszek fel (hirtelen nem jut eszembe a neve) és így nem zavar ha A-ból B-be megyek és megnéznek, az legalább takar. Egyébként egész szégyenlősnek mondanám magam, alapvetően bikiniben sem sokat vagyok strandon, inkább lenge ruhában és olyankor nem megyek a vízbe sem. (persze ez csak szabad strandokon)

2020. júl. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Tangát hordok altalaban, ritkábban francia bugyit. Strandra ritkán járok akkor fél tangás alsót veszek fel.

Nem vagyok szégyenlős

2020. júl. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!