Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ki volt már eggyütt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ki volt már eggyütt kövér sráccal?

Figyelt kérdés
Szooval nekem bejönnem a dagi/kövér srácok, de mindíg azt hallom hogy kicsi a farkuk. Tapasztalat?

2020. júl. 4. 22:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 14-15cm

Üdv egy dagi szingli srác.

2020. júl. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Én kettő dagi sráccal voltam eddig. Az egyiknek tényleg elég rövid volt, de a másiknak jóval nagyobb volt az átlagnál. A pénisz méretének semmi köze az elhízáshoz.
2020. júl. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is voltam olyannal, akinek igen-igen nagy hasa volt, és (bőven) nagyobb volt neki a korábbi partnereiménél, akik történetesen vagy kifejezetten vékonyak, vagy izmosak voltak, és átlagos méretű péniszük volt.

Nincs összefüggés. Max (esetleg) annyit tudok, hogy ha mondjuk elméletben lenne két srác, akiknek méretre teljesen egyforma a péniszük, viszont az egyiknek kiállnak a csontjai, a másiknak meg nagy bele van, akkor optikailag (!) nagyobbnak tűnne a vékony srácé, és kisebbnek a dagié.

2020. júl. 5. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalat és valóság: semmi köze a testtömegnek (sőt magasságnak, fül, láb, orr, kéz stb. méretnek az intim mérethez). Szerinted ha valaki meghízik akkor közben összemegy a pénisze?
2020. júl. 5. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%
Nincs különbség, csak néha messze van😆...
2020. júl. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én mar voltam, nem volt kis farka, ha nem zavar, hogy egy idő után neked többet kell dolgoznod akkor élvezetes. 21L
2020. júl. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak szexkapcsolatom volt egyszer egy extrém kövér sráccal, neki nagyon pici pénisze volt, izgalmi állapotban is max. 8-10 cm, de előtte meg kb. nem is látszott, én is zavarba jöttem, amikor először megláttam, de ahogy elkezdett nőni, úgy nyilvánvalóvá vált, hogy hol van. :) Viszont számomra eszméletlenül izgató volt a szex vele, nem akadt ki az állkapcsom a szopástól se, azóta is, ha fantáziálok, csakis az ilyen alkat ugrik be, pedig én meg tipikusan sovány alkat vagyok.
2020. júl. 21. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!