Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk fizetettek már lánynak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk fizetettek már lánynak szexért vagy szexuális dolgokért? Esetleg gondoltatok ilyenre?

Figyelt kérdés
Ne csak annyit, hogy igen, nem.. hanem kicsit pár mondatban írjatok, ha kérhetem.
2020. júl. 5. 00:14
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Én már fizettem lánynak ilyenért. Nem volt konkrétan szex, csak azért fizettem eleinte, hogy képeket küldött a talpáról utána pedig másról is. Ezért kb 20-30 ezer forintot fizettem neki, majd találkoztunk és engedte, hogy megcsodáljam a talpiat meg picit kényeztessem neki élőben is és ezért szintén fizettem neki viszonylag elég sokat, egy havi fizetését. Annyira hálás volt, hogy cserébe leszopott. Sajnos neki volt barátja így nem folytattuk.
2020. júl. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Igen fizettem. Ki szerette volna próbálni a lány milyen prostinak/hobbik..nak lenni, belementem a játékba. Mondjuk ezt kiszűrni tapasztalat is kell - nagyon sok prosti jön azzal, hogy csak hobbik... de közben szimpla profi csak így halászik kuncsaftokat.
2020. júl. 5. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Nekem van egy vágyam , de meg sajnos nem teljesült
2020. júl. 5. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
Igen, egy 17 éves lánynak, de cserébe keményen megsz*opattam, élvezte a csaj
2020. júl. 5. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem, egyszer jutottam el odáig, hogy telefonhívás, mikor árat mondott, mondom jól van, ebből 3 vacsorás randi kijön, sé az még kellemesebb is.
2020. júl. 5. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
37%

Sosem lennék képes rá, egyszerűen annyira megalázónak érezném a dolgot. Még az olyan nők is taszítanak, akik anyagiasak és közvetetten kéne nekik "fizetni" életszínvonal finanszírozással.


Ugyanakkor gondolni rendszeresen szoktam rá, hogy mennyivel egyszerűbb lenne... mint valami drogot használni... Az egyszerűbb utat választani...

2020. júl. 5. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen. Sokszor. És tök jó emlékeim vannak. Ahogy 2-es írja, először is én is próbálom kiszűrni a hivatásosakat, ami jó eséllyel sikerül is, beszélgetésekkel.


Kifejezetten olyan lányt/nőt szoktam keresni, aki még nem, vagy ritkán csinálta, de érdeklődik, vagy nincs ellene. Ez baromira izgat az egészben.


Amiket fontosnak tartok tisztázni... Pl. kölcsönös tisztelet. Oké, hogy én fizetek, de egyikünk sem nézi le a másikat. Azt akarom, hogy semmiképp ne élje meg rosszul, sőt, ha lehet élvezze. Szintén fontos, hogy ugyan nyilvánvaló, de legyen tudatában annak, hogy bármikor, tényleg bármikor visszaléphet.


Sok éve nem csináltam már, de mindig bennem van a gondolat, és most újabban megint vágyom rá.

2020. júl. 5. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
48%
Igen általában szexmentes lábfétises kalandokért fizettem. Már sok csaj volt. Pénzbe meg nem tudnám megmondani mennyit adtam ki ezért de megérte. De még mindig aktuális :) 22/f
2020. júl. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Fizetnék fiatal lánynak.
2020. júl. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!