Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, volt már olyan, hogy elmentetek egy rendes masszörhöz, és beindultatok a kezelés alatt?

Figyelt kérdés

2020. júl. 6. 07:18
A kérdező szavazást indított:
Nem
Igen
26 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Persze! Teljes testmasszázsnál az erogénzónáimat is ingerli.
2020. júl. 6. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Volt ilyen
2020. júl. 6. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%

Masszőrhöz járok rendszeresen, és annak ellenére, hogy nagyon jól néz ki, jó a teste is, még is svéd masszázsra megyek, nem erotikus masszázsra.

Még akkor sem ha nőként az érintésre indulok be (látványra nem).

Mivel intim zónákat nem masszíroz, így nincs mitől beindulni.

2020. júl. 6. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Én még sosem voltam masszőrnél,férfihoz nem is szeretnék menni.Vannak olyan oldalak ahol masszőrlányok hirdetik magukat,ők vajon vállalnak lányt is?Nyilván nekem nem kellene kézi,vagy orális levezetés,csak masszírozás. :-)
2020. júl. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Volt h csak egy kicsit izgatott fel a szitu, mert én csak férfi masszőrhöz járok, és nqgyon jóképű volt a pasi. Később elárulta, h neki meg nagyon bejött az h néha felnyögtem(mert olyan jól átmaszírozott) de nem történt semmi több

L

2020. júl. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
De még mennyire. Enyhén biszex nő vagyok és egy gyönyörű szép női masszőrhöz jàrok. Nincs intim érintés mégis előfordul hogy elélvezek közben. Úgy láttam őt nem zavarja .. sőt.
2020. júl. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Fiúként válaszolok, ha nem gond.

Egyszer elmentem masszőrhöz. Egy gyönyörű lány masszírozott. Teljesen beindultam tőle :)

2020. júl. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!