Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Nektek bejönne, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megfáradt Vándor kérdése:

Lányok! Nektek bejönne, ha néha kicsit perverzebb dolgokkal fel lenne dobva a szex?

Figyelt kérdés

Nekem eddig nem igazán volt szerencsém a nőkkel olyan értelemben, hogy a szexben csak kb. a normál dolgokat engedték. Még csak egy kis vibris játék sem fért bele nyalással egybekötve.

Legutóbbi exemmel azért lett pl. vége, mert nyalás után addig nem volt hajlandó csókolózni, amíg minimum nem öblögettem Listerinnel, de ha lehet inkább fogmosást várt el.


Nekem vágyam lenne kicsit néha olyanokkal feldobni, mint a szembekötés, kis kötözés, bilincs, pici fenekelés vagy csak simán míg a csiklóját kényeztetem, ujjazás helyett egy vibrátorral izgatom. Illetve néha kimzdulni a hálószoba-franciaágy kötelékből, ha nem is nyilvános helyen elbújva, de minimum egy konyhapult, zuhanyzó férjen már bele.


Ezek csak nem akkora elvárások, vagy rosszul gondolom? Túl sokat akarok?



2020. júl. 6. 10:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%

Dehogyis

Csak az átlag nők állandó szexuális álma, hogy Horthy Miklós bevonul fehér lovon a hálószobába és kész

Semmi újdonság vagy kreativitás nem szorult beléjük, túl sok romantikus filmet néznek szerintem a tévében

Ezért van az, hogy a legtöbb férfi megcsalja a párját, mert unalmas már állandóan a romantikában élni

Persze az sem jó ha egy büdös nagy k.rva valaki, valahol a kettő között kellene megtalálni az ideális szexet

2020. júl. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha a partnered konzervatív típus - ahogy az exed is az volt - akkor túl nagy elvárás. Ha egy nyitott, belevaló vagány lány akkor meg nem, sőt inkább kreativitás, változatosság. Ne az általánosságot kérdezd, hanem keress az előbbinek megfelelő csajt párnak.
2020. júl. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
76%

nem nagy elvárások és a legtöbb lány szívesen benne van, legalább kipróbálás szinten, de mint pasi, ezt neked kell előttük prezentálni és izgatóvá tenni.

Ha nyafogósan, érvelve csinálod, akkor nem fogja felizgatni őket.

Ha mondjuk egy fűtött szex közben keményen pakolod, izzadtok mind a ketten, a lány már átment alfában és csak élvezi ahogy mint egy állat, magadévá teszed... és felkapod és rávágod a konyhapultra, kezét feje fölött leszorítva, száját betapasztva azt mondva, hogy "most úgy megbXszlak, hogy járni nem fogsz tudni" és tényleg úgy megXXX-od, akkor utána azzal a lánnyal kvázi mindent megtehetsz.


A lányok szeretik a markáns, erős, határozott férfiakat. Ha valamit pipotya módon akarsz kipróbálni, akkor úgy érzik, hogy nekik kell erősen nemet mondani.

2020. júl. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
100%

Ezek nem hatalmas elvárások szerintem. Csak meg kell találni azt, aki hasonlóan ezekre vágyik. Sajnos valamilyen szinten szexuálisan is össze kell illeni a másikkal.


3 partnerem közül 2 ilyen visszafogott típusú volt, nem voltak nyitottak új dolgokra és egy idő után hiányérzetem is volt emiatt.


27/N

2020. júl. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Hol van ilyen pasi? Én is ezt kértem a partnereimtől. De egyik sem tette meg. :( Pedig engem nagyon izgatna, ha valaki kikötné a kezem, meg bekötné a szemem...
2020. júl. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2020. júl. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Na én is pont ezekre vágynék, csak én normális pasit nem találok hozzá, aki benne is lenne hasonlókban.
2020. júl. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező. Pasiszemmel nézve, ezek még nem is perverziók, nálam ennél merészebb dolgok mennek, csak egy ideje csajt nem találni ezekhez, mert mind álomvilágban élő prűd misszhercegnő lett, aki a sima szexet is úgy képzeli el hogy a herceg cserébe gazdaggá teszi.
2020. júl. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
81%
Én nem vagyok lány, de a csajom nevében mondhatom igen, nagyon is. Volt amit én vetettem fel és tetszett neki, volt olyan amit ki se néztem volna belőle, és ő kérte, hogy csináljuk...
2020. júl. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Mindenkinek ment a zöld kéz, mert minden hozzászólás kultúrált volt és a maga nemében építő jellegű.


Az az igazság, hogy én is kérdezhetem azt, hogy az olyan nők hol vannak, akiknek ezek beleférnének, mert eddig nem nagyon sikerült olyannal összekerülni.


Nálam már az orál után tabu a csók is kiakasztott picit. Pasiként határozottan kiállok amellett, hogy egy jó kis szopás - esetleg ha a nő vevő rá, akkor szopatás - után szájban bevégezve is alapnak tartom, hogy jó belenyalós nyelves csókot adjak a nőnek, mert engem kényeztetett és nem egy másik pasit. És abszolút nem tartom magam még csak biszexnek sem, nemhogy melegnek emiatt. (Találkoztam már ilyen jelzővel emiatt a hozzáállásom miatt.)


A kérdés kiírásakor lemaradt: 32/F

2020. júl. 6. 12:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!