Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Anális szexre hogyan tudnék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anális szexre hogyan tudnék felkészülni?

Figyelt kérdés
A barátommal most tartunk ott, hogy szeretnénk kipróbálni a dolgot. Én is vágyom rá és szeretném, viszont párszor már masztiztam análisan és hát piszkos lett az ujjam. Tudom, hogy nem zavarná a párom, vagy nem tenne megjegyzést, de szeretném ezt elkerülni. Milyen módszerek jöhetnek szóba, hogy "tiszta" legyek?

2020. júl. 6. 15:05
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Nem olyan nehéz ez. Beöntés a neve.
2020. júl. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2020. júl. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%

En is nem reg probaltam ki. 2x csinaltuk eddig. En beontest nem csinaltam es nem is lett olyan semmi. Ha estere csinaljatok az analt, akkor mar ne egyel vacsit, ebedre meg csak valami keveset. Foleg konnyen emeszthetot, valami rostosat. Aktus elott 1-3 oraval probalj elmenni wecere es egy jo nagyot kak@lni. Utana sex elott jol megmostam zuhanynal a popsim hatulrol. De igazabol nem nyultam be, es nem is csinaltam beontest, csak jol megszappanoztam magam. Igy egyik esetnel se lett baleset.


De amugy ezt mond meg a pasinak is, hogy tudja, hogy a popsodat fogja meglatogatni, hogy azert legyen tiaztaban o is a rozikoval. Ezt nem lehet biztosan elkerulni sehogy.

2020. júl. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%

Ne egyél olyan kaját délben ami lazító (hagyd ki a csilisbabot, kukoricát, borsót, lencsét stb.). Előtte menj el nagydolgod intézni.

Tusolásnál csavard le a zuhanyrózsát, tedd oda (nem bele!) a csövet, a víznyomás szépen feltölt majd kinyomod. Ezt megismétled 3-4x és már tiszta is az alsó traktus. Utána kívül még jó alaposan megmosod és kész. Az ágy mellé sok-sok síkosító és papírtörlő ha mégis barna baleset jönne.

2020. júl. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Rendbeen, nagyon köszönöm. Ezek picit egyszerűbbnek tűnnek, mint a beöntés.
2020. júl. 6. 15:33
 6/10 anonim ***** válasza:
4es, lehet hulye kerdes, de en meg igy nem csinalta. Es kinyomni hova szokod? A wecebe, vagy még ott a zuhiban? Es mitol megy be a viz? Kicsit ellazitod a popsid? Mennyi vizet engedsz be nagyjabol?
2020. júl. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
#6-os a zuhanyzóba, nem rohangálsz a tusoló és a WC között "feltöltött" fenékkel. A víz a víznyomástól megy be, ellazítod és hagyod hogy megtöltsön. Nem méred hány dl megy be, érzed amikor a meleg/langyos víz megtölt amúgy is. Nem kell haspüffedésig megtölteni, amúgy is feszíteni fog a nyomás amikor sok van bent. Sac/kb. olyan 3-4 dl szokott bemenni, több nem kell. Nem a vastagbél hanem csak az alsó béltraktust akarod átöblíteni.
2020. júl. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Amíg ilyen béna vagy, és nem értesz hozzá, nem mered nevén nevezni a szart, nehezen lehettek normális kapcsolatban is, nem hogy normális szexuális életet élni...
2020. júl. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát nyugodtan mondhatom úgy, hogy szaros lesz a f.sza, de úgy gondolom azért is le lennék szólva. Igyekeztem kultúráltan fogalmazni. Csak sajnálni tudom, hogy szerinted ezzel le lehet írni egy kapcsolatot:)
2020. júl. 7. 18:44
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
8as egy bunko tulok
2020. júl. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!