Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » El lehet élvezni nem merev...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El lehet élvezni nem merev farokkal?

Figyelt kérdés

Ha sokáig verem, és már közel van hogy elmenjek akkor valahogy meg lehet csinálni azt, hogy úgy menjek el, hogy közben nem merev?

És ha igen, akkor hogy?


2020. júl. 7. 14:44
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
El lehet és szerintem sokkal jobb is, tovább tart. Amikor elsülnél abbahagyod és akkor kezded ujra ha lekokadt. Valahányadik esetben elöbb fogsz elmenni, minthogy felállna.
2020. júl. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
El. Tapasztalat. 39/impotens
2020. júl. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
El lehet, de kb. olyan érzés, mint Smack-levest enni tárkonyos csirkeragu helyett
2020. júl. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, volt már rá példa, amikor kellett az orgazmus, nem volt idő, így még meg se merevedtem normálisan.
2020. júl. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, bár elég gáz.
2020. júl. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is összejött néhányszor. Érdekes, volt hogy nem is éreztem szinte semmit, és volt olyan is, hogy beleremegtem, annyira jó volt. Szóval nem a merevedés milyenségétől függ, mennyire lesz jó az orgazmus.
2020. júl. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
El lehet, s úgy is hogy szinte csak "kiszivárogtatod", spriccelés helyett és alig érzel belőle valamit. Csak éppen semmi értelme, ha már élvez az ember akkor csinálja rendesen :)
2020. júl. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7# büntetésnek jó :P
2020. júl. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%
Igen el lehet.. prosztata ingerléssel lehet elérni. A legnagyobb élvezet ha a pénisz egyáltalán nem is áll fel, és ilyenkor elélvezni, egészen elképesztő érzés.
2020. júl. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
#9 még azzal sem sikerült soha :(
2020. júl. 7. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!