Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/Nők nektek milyen az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők nektek milyen az ideális pasi?

Figyelt kérdés

2020. júl. 7. 20:26
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Határozott,vagány,férfias.
2020. júl. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%

Külsőleg magas, a testalkata inkább izmosabb vagy átlagos. Szemszín, hajszín mindegy. Ápolt, ad magára, jól öltözött, finom illatú.

Belsőleg humoros, értelmes, hűséges, talpraesett, őszinte magabiztos, tisztel, megbecsül.

2020. júl. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
16%
Legyen taj paraszt.
2020. júl. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%

Sötétbarna haj, sötétbarna szemmel

Magasság mindegy tőlem nem nehéz magasabbnak lenni. Alkatra se nem vékony se nem duci, legyen rajta mit fogni, nem kell kockahasú...

Hűséges, megbízható legyen, lehessen vele értelmesen beszélgetni, legyen önismerete, tudja mit akarjon, ne legyen szexmániás tudjon létezni szex nélkül is ha úgy van, fontosabbak legyenek számára az igaz érzelmek.

2020. júl. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
13%
Bunkó legyen mint a kérdező.
2020. júl. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
21%

Számomra az ideális pasi az akinek vastag a pénztárcája.De akkor sem dobom ki az ágyamból a ha a farka

is vastag.

2020. júl. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
87%

"ma 21:20"


Miért súgja azt a női intuícióm, hogy saját farkad van?

2020. júl. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%
A főbbek, hogy legyen intelligens, humoros, biztonságban érezzem magam mellette.
2020. júl. 8. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát melltartót ne hordjon...(kulcsszavak)


Nekem a legfontosabb külsőre, hogy ápolt legyen, tudjon öltözködni (nem a divat a lényeg, sőt, a csőnacis fiúk taszítanak nagyon, de azért pl inghez ne tréninggatyát vegyen fel és hasonló nagy bakik). Szemszín, hajszín mindegy, azt szeretem viszont, ha pont olyan hosszú a haja, hogy lehessen turkálni :) Magasság sem nagyon számít nekem, mert nagyon alacsony vagyok. Pont ezért talán annyi, hogy ne legyen túl magas, 190 meg afelett, az már nem jó nekem meg szerintem a partnernek se lenne az. Ne legyen extrém sovány és durván kövér sem.


Belsőleg legyen kedves, értelmes dolgokról lehessen vele beszélni, ne legyen lekezelő, kioktató. Én sem vagyok protokollszakértő, nem is várom el, de alapvető udvariassági formákat tudjon ő is. Pluszpont, ha van közös érdeklődési körünk.

2020. júl. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!