Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az gáz lenne ha az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz lenne ha az első szexuális együttlétemet (A szüzesség elvesztését) egy örömlányal teszem meg? 24/F

Figyelt kérdés
2020. júl. 7. 22:31
 1/10 anonim ***** válasza:
47%
Miért tennél ilyen szörnyűséget? :(
2020. júl. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%
Igen
2020. júl. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%

A múlt század első feléig kb., az érettségizett ("érett") ifjak

a bankett után, éjszaka a lányoknál folytatták, aztán

reggelig mulatoztak tovább. Ez afféle szertartás volt.

De voltak, akik addigra már túl voltak az első csodálkozáson.

Anno az örömlányoknak ez is az egyik "feladatuk" volt.

Bevezetni az ifjakat a férfi életbe.

2020. júl. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
35%
Igen
2020. júl. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%
Gáznak nem annyira gáz én exprostival veszítettem el.28 voltam akkor. Igaz ő kívánt meg engem, pontosabban ajánlatott tett nekem. De ha nem vagy gáz kivülről és van egy normális műszer a lábadközött akkor találhatsz egy rendes nőt is akibe talán szerelmes is leszel. Sokkal jobb szerelemből szeretkezni mint dugni és üríteni. És az örömlánynak te csak egy munka leszel és nem kapod meg teljesen amit akarsz. De a te döntésed. Az én partnerem mindent megadott amit tudott. Baráti viszony volt közöttünk, mert miután befejezte a szakmát rendes életet élt és egy céghez kerültünk. Ő 20 idősebb volt, de a teste fiatalos volt és előéletéből kifolyólag tapasztalt is volt. Sok szerecsét, de még ráérsz találni egy normális csajt.
2020. júl. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%

5-ös

"Igaz ő kívánt meg engem, pontosabban ajánlatott tett nekem." Hát sírok rajtad :D a pénzed kellett neki, nem te

2020. júl. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem nem gáz és inkább praktikus is. De szobáshoz menj aki tud barátnőset játszani. A legtöbbel nem lenne jó a tapasztalatod szerintem.
2020. júl. 8. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 youngboy26 ***** válasza:
0%
Nekem az első sex, az összehaverkodtam egy sráccal a Plázába, és úgy vitt el egy másik sráccal, a lányokhoz, és lánya tetszett, de az anyjával voltam, mert ő menstruált. De eléggé éretlen voltam. Nem is emlékszem, mennyi pénzt kértek.
2020. júl. 8. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 rika31 ***** válasza:
nem gáz, de mennyivel jobb lenne, ha egy szép emléked maradna az elsőről, ha ne adj isten még szeretnéd is a lányt, az feledhetetlen
2020. szept. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
rika31 Teljesen igazad van !! ez lenne nyílván a legjobb és természetes csak már ez ritka nagyon !!
2020. szept. 27. 22:34

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!