Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miből vágjátok le egy nőről,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből vágjátok le egy nőről, hogy biztos egy nagy ribi lehet/lehetett?

Figyelt kérdés

Megkérdezheted tőle hány pasival volt amit nyilván le fog tagadni, nagyobb városban éltek és nincs közös ismerősötök, akitől utána kérdezhetnél.

Akkor hogy lehet kiszűrni?


2020. júl. 7. 23:41
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
A viselkedésből, öltözködésből, kisugárzásból lelehet vágni. Valahogy egyszerű a karakterük.
2020. júl. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Ahogy az #1-es írja. S nem kérdezem meg hogy hány pasival volt (ha akarja majd elmondja) mert nem érdekel. S nem infózom le ismerősökkel sem. Az érdekel velem szemben hogy viselkedik a többi teljesen lényegtelen.
2020. júl. 8. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%

Értelmes férfi nem ez alapján ítél meg egy nőt, és nem tartja számon az előző partnereinek a számát, ahogy a szexuàlis szokàsai alapján se használ mocskolódó jelzőket az illető lányra!....

35F

2020. júl. 8. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%

Ezt nem lehet külsőből meghatározni..

Én viszonylag koromhoz képest sok pasival voltam, de se az öltözködésemből, se a kinézetemből se a viselkedésemből nem mondaná meg senki.

2020. júl. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%
Insta és facebook profil. Nem feltétlenül az alapján, hogy bikinis képe van fent, hanem hogy hány lájkja van, kommentek, milyen megnyilvánulásai vannak, stb. Meg általában néhány mondat után ki lehet szűrni.
2020. júl. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

2-es!


Ezért vagy balfsz.

2021. aug. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

3-as!


”Értelmes férfi nem ez alapján ítél meg egy nőt, és nem tartja számon az előző partnereinek a számát, ahogy a szexuàlis szokàsai alapján se használ mocskolódó jelzőket az illető lányra!.”


De. Azért nem érted, mert te nem vagy értelmes férfi, illetve a balfék hozzáállásod miatt vagy még szűz ennyi idősen.

2021. aug. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

4-es!


Tehát megtévesztő kva vagy?

2021. aug. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
7-eske Több nőt dugtam mint amiről te álmodnál... A hozzád hasonló megbélyegző nőgyűlölük miatt kapok annyi nőt, mivel én nem vagyok olyan mint ti...
2021. szept. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!