Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! Mennyire vagytok hajlékon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mennyire vagytok hajlékonyak?

Figyelt kérdés

A klasszikus misszionárius póz megy úgy, ha a férfi vállaira teszitek a lábaitokat és ő rendesen feltolja a fejetek irányába, ahogy erőteljesen pumpál titeket? Vagy inkább azt szeretitek, ha oldalra szétrakjátok kicsit a lábakat és ő alkarral/felkarral feszíti, támasztja, ahogy kefél titeket?

Életkort is, pls.


2020. júl. 8. 10:56
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Mindkettő megy és szeretem.
2020. júl. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%

Én imádom mikor egy férfi azt mondja, hogy punöpál!


ja, nem...

2020. júl. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#2: az érzelmi alapú választ mellőzzük. A kérdésre kérek szépen választ!

#1: köszönöm.

2020. júl. 8. 11:00
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Még nem szexeltem úgy, hogy oldalra rakjam a lábam. Nem is tudtam, hogy van olyan. De vagyok olyan hajlékony, hogy a lábam a fejem mögé tudjam tenni, szóval az is menne szerintem.
2020. júl. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
63%

Nekem megy mind a 2

Eléggé hajlékony vagyok

2020. júl. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
93%
Ez nem hajlékonyság kérdése, mert van támasztás. Mindenki meg tudja csinálni, aki nem extrém túlsúlyos.
2020. júl. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is megy mindkettő

Szerintem se hajlékonyság kérdése. Ha vékony vagy normál testsúlyú a nő akkor menni fog.

2020. júl. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!