Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valaki került lábfétises...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki került lábfétises kapcsolatba már egy tanárával?

Figyelt kérdés

Eddig azt hittem ilyenek csak bizonyos felnőttfilmekben történnek, de nemrég velem is megtörtént ez egy osztálykiránduláson.

Nektek van valami hasonló tapasztalatotok, vagy én vagyok az országban az egyetlen szerencsés?


Amúgy, ha valakit érdekel mi történt, írjon rám privátban



2020. júl. 8. 14:38
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Elloptad a zokniját? :D Egy tanár nem kezd ki a diákjával sem osztálykiránduláson, sem azon kívül - max. a banketten. Ha nem így teszi akkor annak híre megy és nem sokáig marad tanár...
2020. júl. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1-es, jogos, azt nem írtam hogy most végeztünk gimiben és ez az eset is most nyáron történt, szóval gyakorlatilag egy "ex-tanár".
2020. júl. 8. 15:08
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Lányként, ha nem is tanárként, de volt már részem ilyenbe táborba :)
2020. júl. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
Igen, volt ra eset.
2020. júl. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer ofőmnek megmasszíroztam a lábat egy táborban, de sajna csak eddig jutottam :c Pedig gyönyörü lábikói voltak
2020. júl. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%

Nem kaland, de volt gimiben egy fiatal osztályfőnökünk, akinek már a gólyatáborban feltűnt, hogy gyönyörűek a lábai (tényleg hihetetlenül, lehetne nagyon sikeres lábmodell). Magas, vékony nő, hozzá illő formás lábakkal és szép alakú, hosszú körmökkel. Mindig naturálban, lakk nélkül, de baromi ápoltan. Nem is volt rest kirakni, már 20 fokban is mindig papucsban volt :)


Nagyon közvetlen is volt, szerette az osztályát, úgyhogy a fizikai kontaktus gyakran megvolt, nyilván csak kedvességből amit egy fiatal osztályfőnöktől el tud képzelni az ember. Engem talán még kicsit jobban is bírt az átlagnál, volt sok problémás osztálytársam, velem nem volt gond, jól is tanultam, kedves voltam vele mindig, gondolom ezért.


Ebből adódik, hogy második év eleji osztálykiránduláson egyszer társasoztunk páran a fűben fekve a Balatonnál, én hason fekve, mezítláb voltam, talppal felfele. Igazából nem is számítottam rá egyáltalán, odajött megnézni hogy mit csinálunk, pont én voltam abban az irányban lábbal amerről jött, és csak így kedvességből amikor kérdezte hogy mit játszunk, kicsit ráállt mindkét talpamra, a lábujjaival még meg is nyomkodta a talpamat. Gondolhatjátok, hogy kicsit elakadt a szavam egyből, nem hittem el. Csak néhány másodpercig tartott, de maradandó élmény :)

2020. júl. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
még nem de szivesen lennék
2022. ápr. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha magántanár számít akkor igen. Volt magántanárom a barátnőm, neki is és nekem is lábfétise is van szóval igen:)

19F

2022. ápr. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!