Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiként melyiket választanát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként melyiket választanátok, szexhez jutáshoz?

Figyelt kérdés
2020. júl. 8. 18:24
A kérdező szavazást indított:
Kiadnátok egy albérletet szexért
Fizettek készpénzben szexért
Ingyenesen szex, de csúnya lányokkal
Szeretők lennétek
28 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Szerető, egyedül az nem jár lemondással.
2020. júl. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Sosem fizetnék 1 punciért sem, és nem azért mert szarrágó vagyok, de ha együtt vagyok 1 nővel, az akarja a kolbászt, ne a pénzt.

F

2020. júl. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 The Dead and Dreaming ***** válasza:
100%

Nincs albérletem, csak egy házam félig de az is vidéken.

Fizetni sem túl etikus érte, de abban az esetben megtenném, ha lenne egy lány aki támogatást szeretne és beszélgetni is tudnék vele.

Nem lenne jó semelyikünknek a szex egy olyan lánnyal akivel nem jövünk be egymásnak.

Szerető nem szeretnék lenni, mert sokszor voltam már harmadik fél aki csak pótlék volt.

2020. júl. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
40%
Szereto vagyok,de szeretnek annak a nonek a parja maradni orokre.
2020. júl. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
59%

Egyik sem.

Van annyi bátorságom, kisugárzásom és személyiségem, amivel meg tudok fogni bármilyen nőt akivel kölcsönös a szimpátia.

Aki csak pénzért tud magának nőt venni vagy egyéb trükkökkel az olyat is kap.. zsák a foltját.

2020. júl. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2020. júl. 8. 19:30
 7/7 anonim ***** válasza:

Vicces, hogy a sok recska huszár lepontozott, mert nem pénzért megveendő kurváknak nézem a nőket.. :D

#5 voltam.

2020. júl. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!