Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, van olyan vagyatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, van olyan vagyatok (szexualis teren) amit nem mondanatok el a csajotoknak de kiprobalnatok?

Figyelt kérdés
ha igen mi az? akar üzenetbe is leirhatjatok. mennyi idösek vagytok?
2020. júl. 8. 21:21
1 2
 1/20 The Dead and Dreaming ***** válasza:
93%
Igen, de én már túl vagyok azok az életszakaszon, hogy "csajom" legyen. Barátnő vagy komolyabb társ lehetne már csak, de rengeteg dolog van amit nem tudnék, hogy elmondani mert tuti, hogy elítélne érte.
2020. júl. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
De van csakhogy ismerem már hogy tudjam mi lenne a reakciója !
2020. júl. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Hm kíváncsi volnék mik azok amiket nem mertek elmondani ha gondoljátok leírhatjátok privátban.
2020. júl. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Amikor lefeküdtem elösször a jelenlegi parneremmel ki is emelte anált ne is említsem, mert úgy se engedi! Pedig kipróbáltam volna! Minden mást engedett. De én inkább egy bújós érzéki szexet választottam.
2020. júl. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Engem is kíváncsivá tett, hogy mégis mik lehetnek amiket titkolnotok kell a párotok előtt. Az rég rossz ha beszélni se mertek róla🤔
2020. júl. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Én barátnőmmel másfél éve vagyok együtt és nagyjából mindent enged nyilván ami jó lenne de megértem és ellenkező helyzetben én se tenném meg az h 3madig személyel de amúgy már minden volt :)
2020. júl. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

hát vannak elég perverz vágyaim, fokozatosan felhoztam őket, de amire nem vevő a partner, azt nem erőltetem


F

2020. júl. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 The Dead and Dreaming ***** válasza:
100%

Látom itt a kommenteket, hogy mennyi mindenki kíváncsi arra, hogy mi lehet olyan amit jobb titkolnia egy férfinak. Nos.. rengetegszer találkoztam már azzal a jelenséggel, hogy elmeséltem valakinek és akkor válaszul mondta, hogy egyáltalán nem durva dolog, meg természetes de a valóságban valahogy mégis csak falakba vagy úgymond olyan lányokba ütközöm akik szerint egyáltalán nem "nem durva dolog meg természetes".


Mindenesetre én úgy vagyok vele, hogy a legtöbb dologról le tudok mondani, de van egy olyan amiről sajnos nem tudnék. Főleg úgy, hogy nagyon kis részben szinte majdnem jelentéktelen részben volt benne részem így nehéz lenne.


Meg lehet elítélni való dolog de nagyon jól tud esni, ha érzem a teljes elfogadást a másik részéről és azt, hogy nem kell titkolóznom. Volt már ilyen, csak nem lett kapcsolat. (Bár ez kb ritka, mint a nyári hó.)

2020. júl. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Lábfétis kényes téma a nők zömének. 😪
2020. júl. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
46%
Nőként írom, hogy nem szeretném, hogy a páromnak ilyen jellegű titkai legyenek előttem. Bármilyen vágyát megoszthatja velem, emiatt nem fogom elítèlni. Expárom például ilyen volt az anális szex és a pisiszex, engem egyik sem vonzott különösebben, de kis változtatásokkal belementem, annyi kikötésem volt, hogy kádban és ne a számba pisiljen, análisan pedig ujjal és nyelvvel megengedtem, hogy izgassa az ánuszom, péniszét nem szerettem volna, ha oda is berakja. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy mindenre van megoldás, ne szégyelljetek semmit.
2020. júl. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!