Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez még belefér vagy már sok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez még belefér vagy már sok?

Figyelt kérdés
Férfiakkal beszélgetni, küldeni képet, akár erotikusabbakat is. Egyetemista vagyok és jól jönne egy kis pénz. Végülis nem történne olyan komolyabb dolog, de azért ez kicsit mégis új lenne. Mit gondoltok? Ez még válalható? 20/l

2020. júl. 8. 23:15
 1/9 The Dead and Dreaming ***** válasza:
100%
Nyilván arra gondolsz, hogy az emberek mit gondolnak erről. Nos én nem ítélem el és meg is értem, hogy miért csinálják sokan és igazából azt is meg tudom érteni aki ilyenért támogatna egy lányt. Volt, hogy elgondolkoztam én is ilyenen vagy hasonló dolgon, hogy fizetek egy lánynak de nem lett belőle semmi se. De egyébként aktív párkapcsolatba nekem nem férne bele.
2020. júl. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Az fér bele, amit a te saját erkölcsi normarendszered úgy ítél meg. Ha neked ez oké, akkor csináld. Ha arra vagy kíváncsi mások mit gondolnak, akkor mondom h a többség szerint ez nem fér bele, rbanc kategória. Igazából bármi hasonló amit pénzért csinálsz már nem helyénvaló.

Plusz szerintem nem nagyon van ilyenre kereslet, beszélgetni bárkivel lehet, képeket maguktól is küld sok lány ingyen és a net is tele van képekkel. Max aprópénzt kapnál érte, aztán ki tudja hova kerül a rólad készült kép (még ha az arcod nem is látszik rajta)

2020. júl. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 20 ezret fizettem egy lánynak lábfétises meg intim képekért..
2020. júl. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
42%
pénzért csinálod, szóval kb mint 1 prosti annyit érsz, fogadd el
2020. júl. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
Mindig találsz olyan idiótát aki fizet ezért.
2020. júl. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor már csináld Instagramon, ahogy a külföldiek. Ízelítőnek tegyél fel 1-2 sejtelmes fotót, pl. homályosat a meztelen testedről, és írd ki, hogy ha fizetnek érte, kapják az éles képeket.
2020. júl. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
58%

Adtam már pénzt azért, hogy valaki cseteljen velem 10 percet.


115kb volt és 7 forint volt 100kolobyte. Azóta korlatlan netem van , de inkább youtube-t nézek.

2020. júl. 9. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kezdhetjük itt, próbaverzió ingyenes gondolom :)
2020. júl. 9. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
34%
Ki a franc fizet ezért? Ilyet ingyen is lehet találni.
2020. júl. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!