Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek bevallaljam a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bevallaljam a szexet 1 olyannal aki nektek nagyon bejön de tudnátok h neki nem?

Figyelt kérdés
Van 1 srác akibe nagyon beleszerettem és nagyon be jön nekem.. kívánom őt stb.. megis mondtam neki viszont ő mondta h neki nem jövök de, de ettől függetlenül nagyon megdugna.. Annyira oda vagyok a sracert h elgondolkoztam ezen.. viszont nagyon zavarna a tudat h mennyire nem tetszem neki.. Egyáltalán azt sem értem h hogyan tudna akkor megdugni ha nem tetszem neki..? Én nem lennék erre képes..
2020. júl. 9. 00:43
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
*ti bevállalnatok.. bocsii elrontottam a kérdést :)
2020. júl. 9. 00:44
 2/12 anonim ***** válasza:
94%

Nem. Annál több önbecsülésem van hogy egy tárgyként, egy guminőként bánjanak velem.

Megalázó.

2020. júl. 9. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem itt ő arra gondol, hogy párkapcsolatot nem akar.

Végül is ez egy tiszta helyzet, viszont ha Te szerelmes vagy, akkor a szex után ez lehet, hogy még jobban elmélyül benned és még jobban behúz ez az érzés.

2020. júl. 9. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ez megalázó. Olyannal akarok szexelni, aki vonzónak talál. Jobb lesz a szex is. Hidd el éreznéd hogy nem tetszel neki, csak egy menetre jó vagy mert kell a kielégülés. Teljese máshogy állna hozzád
2020. júl. 9. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nyilván tudom.. már 1szer volt köztünk szex.. akkor még azt hittem komolyan gondolja velem.. aztán később bevallotta h nem tudná velem komolyat mert nem vagyok az esete.. de nagyon tetszik neki a P.cim.. és h abban még benne lenne H dugjunk
2020. júl. 9. 00:52
 6/12 anonim ***** válasza:
21%
Akkor had kurjon kedvère. Csak arra való vagy ilyen gondolkodással.
2020. júl. 9. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Legyen önbecsülésed. Konkrétan egy eresztésre használna csak. Komolyan ezt akarsz csak? Hagyd inkább őt és próbálj meg kiszeretni belőle. Tisztázta veled h szexen kívül mást nem akar, de ha tovább lefekszel vele nagyon sérülsz.
2020. júl. 9. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó volt vele a szex, akkor csináld :)
2020. júl. 9. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha annyira nem jönnél be neki akkor nem akarna megdugni sem. Annyira viszont nem jössz be neki, hogy "járni" is akarjon veled. Innentől kezdve meg te eldöntöd, hogy futsz olyan szekér után ami nem vesz fel, vagy sem.

Ha helyre tudod magadban tenni a dolgot és csak a szex öröméért ugrassz bele akkor jó. Ha viszont nem, akkor ne dugj vele mert csak neked lesz rosszabb (érzelmileg).

Mondjuk ha valaki így a szemembe vágná hogy nem vagyok az esete akkor azt elküldeném a pléhbe.

2020. júl. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha jó volt vele a szex és nagyon bejön a srác akkor én belemennék.

Most mit veszíthetek? Kapcsolat úgy se lesz de legalább jól érzem magam addig amíg együtt vagyunk.

2020. júl. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!