Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen az egészséges szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az egészséges szexuális élet?

Figyelt kérdés
Mi a fontos a minőség, vagy mennyiség? Férfi társaim nektek van olyan, hogy egyszerűen nem marad meg a merevedés? Vagy nem akar megmerevedni. Másnap meg le sem lehet állítani.

2020. júl. 9. 08:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Minőség a legfontosabb. A mennyiség ennek a rovására szokott menni.


27F

2020. júl. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az a jó szexuális élet, amelyik mindkét fél számára megfelelő gyakoriságú, és mindkét fél számára kielégítő.

Semmilyen más szempont nem játszik.

2020. júl. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem szeretkeztünk néhány napig a párommal. És gondoltam rá, hogy mivel már régen volt így csináljunk valamit, de valahogy annyira nem volt hozzá hangulatom. A párom meg így azt hiszi nem szeretem, vagy pedig őt nem kívánom. Ez így nekem is kellemetlen, mert én nagyon szeretem. De nem vagyok egy szexkazán. Ez normális, hogy egyszerűen nincs kedve az embernek?
2020. júl. 9. 08:57
 4/7 A kérdező kommentje:
A páromnak van egy gyereke is, aki nem az enyém. Én elfogadtam vele együtt. Nagyon rossz amikor így érzi, hogy nem szeretem. Holott én nem azért hajszoltam őt, hogy nem akarnám. :/
2020. júl. 9. 08:59
 5/7 anonim ***** válasza:
Normális, de érdemes legalább magadban tisztázni, mi az oka. A párkapcsolat energiabefektetést is igényel, és a szex sem kivétel. Tapasztalat, hogy csak el kell kezdeni, közben megjön a kedv...
2020. júl. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
És mást kívánsz?
2020. júl. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem kívánok senki mást. Csakis őt!
2020. júl. 9. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!