Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, szeretitek, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, szeretitek, ha a heréteket és feneketeket markolásszák szexnél?

Figyelt kérdés
2020. júl. 9. 10:31
A kérdező szavazást indított:
Igen, mindkettőt
Csak a fenekemet
Csak a heréimet
Egyiket se
40 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Na ná.
2020. júl. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A zacsikat nagyon. Az se baj, ha körbe nyalogatják néha.
2020. júl. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen!
2020. júl. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
Igen persze. Meg ha még aktus közben hátra nyúl és egyik újját feldugva a prosztatámmal játszik, az mennyei! 🙂
2020. júl. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezek nagyon erogén zónák, erősen fokozzák a dolgokat.
2020. júl. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Azért krédezem, mert két férfival voltam eddig életemben, mindkettő hosszú, komoly kapcsolat volt, és egyikük sem szerette, ha a heréivel bárki bármit csinál 8simogatás, nyaldosás, markolászás..) és az egyik a fenekére is elég érzékeny volt, a másik azt viszont szerette. Kíváncsi voltam, hogy csak én fogtam-e ki két ilyen "furcsa" embert. :D
2020. júl. 9. 12:11
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de azért a herékkel nagyon csínján bánj!!! Iszonyatosan érzékeny, ne markolászd, inkább csak nyalogasd, cirókasd, ha megszorítod az nagyon nem kellemes. Képzeld azt, hogy fürjtojások, na pont olyan finoman morzsolgasd, szorongasd.
2020. júl. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én imádom ha a heréimmel is foglalmoznak. Nyalogatják, szopogatják, markolásszák.

Van olyan hogy amikor a csajszi arcára verem közben a szájába adom a golyóimat és szívogatja őket. 🙂

2020. júl. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egy játékos önvédelmi bemutató keretén belül igen:).
2020. júl. 10. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Engem nagyon izgat, ha a heréimmel játszanak, masszírozzák, nyalogatják. Majdnem olyan fontos, mint a farkam izgatása.
2020. júl. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!