Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mit tegyek, ha zavar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit tegyek, ha zavar a gondolat, hogy a párom pénisze korábban egy általam ismert nőben is benne volt?

Figyelt kérdés

Nem tudom, másnak vannak-e ilyen kényszergondolatai...

A párom exe egy olyan nő, akivel egy cégnél dolgozunk...


Nem tehetek róla, de néha bevillan, amikor vele beszélek, hogy korábban ő volt az, akiben a párom benne volt, korábban ő vette a szájába a párom péniszét... és amióta ez eszembe jutott, néha már szex közben is eszembe jut ez, hogy most egy olyan péniszt veszek a számba, amit korábban az a nő is bekapott már, és ez elég lehangoló... Szóval hogy lehet az ilyen gondolatoktól megszabadulni?

Tudom, kicsit fura, korábban nem volt ilyen problémám...


26/L



2020. júl. 9. 18:46
 1/9 anonim ***** válasza:
20%
Hát válaszolni nem tudok a kérdésre, de átérzem, én is így lennék, hogy ennek a kis k*csögnek a farkát cumizta, ennek a kis nyominak engedte, hogy a seggége élvezzen?
2020. júl. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek van múltja, ezt el kell fogadni, független attól, hogy ki a múltja és ki nem😃
2020. júl. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%

Sajnos nem tudok segíteni, csak 'megnyugtatlak' nem te vagy az egetlen aki ilyeneken agyal. Sajnos nekem is volt már ilyen és nem tudtam túltenni magam ezen, mert kapcsolatban voltam a nővel és mindig bevillant a kép hogy kúrnak. Feszült voltam a kapcsolatban és kb ilyen zsémbes boszorkány lettem, folyamat csipkelődtem, célozgattam stb ami persze elég mérgező tud lenni. Úgyhogy nekem nem ment az elvonatkoztatás. És azóta próbálok figyelni nelegyen ilyen helyzet többet.. ciki vagy semnem tudomkikalcsolni csak úgy a hülye gondolataim.

Bár tudjuk, ez a múlt, ne gondolj rá, szakítottak szóval úgyse működött, már téged akar stb stb de tudjuk ezt mi is csak a gondolatoknak nehéz megmagyarázni ezt..:)

2020. júl. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
El kell fogadni
2020. júl. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%
Basszus, az a férfi nem a te tulajdonod és nem te vagy az egyedüli nő a világon.
2020. júl. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én is sokszor érzem ezt ,elmúlik majd ,csak ne gondolj rá sokat

Bár amikor én beszélek a párom exével (egy baráti társaság) nekem is mindig beugrik és nagyon rossz érzés ,még mintha mutatná is kicsit hogy fölöttem áll ,legalábbis ilyen érzést vált ki ,szerencse hogy nem találkozunk sokszor

2020. júl. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Magyarán hogy féltékeny vagy az exére aki a kolléganőd? Hát ne legyél. Akkor se legyél féltékeny az exre ha ismered, akkor sem ha nem.

A problémád ún. önértékelési zavar, valójában saját magadban nem bízol! Ezért vannak kétségeid, egyfajta birtoklási vágy. Bocs, hogy ezt mondom, de aki túlságosan féltékeny az igazából saját magában nem bízik!

2020. júl. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Bezzeg ha egy férfit zavar ha a partnerét előtte többen is dugták, akkor egy matriarchális, nőgyűlölő nőelnyomó.

Na hogy is van ez?

2020. júl. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Engem is zavar, hogy volt már más nővel a párom, de azért nem ennyire, hogy öngyilkos legyek miatta. Az a fontos, hogy MOST VELED VAN, TÉGED SZERET, és nem mást. Az meg, hogy a múltban mi volt, már megtörtént, ne foglalkozz vele. Vagy ha ennyire zavar, keress egy szűz férfit, az garantáltan nem volt mással.
2020. júl. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!