Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon gàz nő lètemre? Szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gàz nő lètemre? Szex terèn kicsit vadabb vagyok,szeretem ha kicsit erőszakosabb a párom,persze hatàrokon belül,most ne verèsre,kikötözèsre gondoljatok,bár azt is kiprobàltam,èlvezem ha erőből jön belèm,ès ki-be rakja.

Figyelt kérdés

2020. júl. 10. 14:46
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, van aki így szereti :)
2020. júl. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
86%
Főnyeremény :D
2020. júl. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
79%
Nagyon is jo vagy sokkal inkább wgy ilyen nő mint aki fekszik mint egy fadarabb!!
2020. júl. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
94%

A nők 99%-a ilyen.

(ő is fadarab hisz nem mozdul csak szólok)

2020. júl. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
70%
De ha te rendszeres csinálod, akkor mégis miért merül fel benned ez a kérdés hogy még gyakorira is kiteszed?
2020. júl. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Nem volt mindig igy,ez kialakult a mostani pàrommal,előtte eszembe nem jutott hasonlo dolgokat csinàlni.párom viszont szeret uj,ismeretlen dolgokat kiprobàlni,ès szèpen rávezetett dolgokra,persze nem mindig vagyunk hevesebbek,azèrt irtam ki,hogy màs lànyok is vannak e igy? Van sok dolog amit kiprobàlunk,van amit nem erőltetünk,ha nem jőn be,de mért lehet ez nàllam,hogy jobb szeretem ha durvàbban bànik velem?
2020. júl. 10. 15:14
 7/26 anonim ***** válasza:
85%

Én azt nem értem, és ezt sok itteni kérdésnél olvasom: Ha egy nő valami egyedit valami szokatlant szeret a szexben, akkor miért kérdezi önmagától, s persze tőlünk, hogy mi a baj velem?

Nem elég élvezni a dolgot?

Miért akarod, szinte lebeszélni magad?

2020. júl. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Miért is lenne gáz? Most próbálgatod a szárnyaid ebben a témában, így sok dolog új neked. Engedd el az érzést, és csak élvezd a dolgokat!
2020. júl. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Azért èrdekelne,mert baràtnöimmel szoktunk beszèlgetni,erről,arrol,ès mindig azthallom,a párjuk mennyire,odafigyelràjuk,megse merek szolalni,hogy nekem a vadabb dolgok jőnnek be.
2020. júl. 10. 15:44
 10/26 anonim ***** válasza:
84%

Istenem! Most annyira elképzeltem azt a beszélgetést. Ahogy ott ültök a barátnőiddel. Ők mesélik, hogy velük mennyire gyengéd a párjuk. Aztán te szerényen megszólalsz, és szerényen szinte súgva elmondod ti mi mindent műveltek otthon…

Úgy érzed, furán néznének rád?

Szerintem nem!

Szerintem titkon ők is erre vágynak csak nem merek erről beszélni a pasijaikkal.

Ha egyszer megtörténik ez a beszélgetés a barátnőiddel, azt mindenképp írd meg :)

Érdekel mi lesz ebből a történetből :)

2020. júl. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!