Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csináltatok már magatoknak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csináltatok már magatoknak (nők) vagy a barátnőtöknek (férfiak) ún. breast bondage-t (mellkötözést)?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretném, ha a barátom csinálná nekem, de elég kezdők vagyunk még a BDSM világában, ezért örülnék pár tippnek. Mivel érdemes, mennyi ideig maradjon fenn, ilyesmik érdekelnének.

2020. júl. 10. 19:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Vannak nagyon jó kinkes oktató videók ezzel kapcsolatban, ncore-ról vagy egyéb torrent oldalakról letudjátok szedni.


Az én párom sokszor készít nekem ilyet, nekem vékonyabb kötéllel kényelmesebb, mint a vastaggal. Pontos mm-t nem tudok mondani, de az a kényelmes, ami egy átlagos emberi mutatóujj vastag. A vékony nagyon bevág a húsba, a vastag meg a vastagsága miatt kényelmetlen. Obiba ha bementek akkor vannak azok a sodort, kék kötelek.


Szerintem a műanyag kötelek kényelmesebbek, de neked kell kitapasztalni, ha izgató, hogy szúr a kötél, akkor nyugodtan használjátok a nem műanyag fajtákat.

Először tedd a csuklódra, ott elég érzékeny a bőr, érezni fogod, hogy jó vagy sem.


Ne legyen túl szoros a mellkötözés, mert sokszor megy át a kötél önmaga és a bőr között, így ha nagyon szoros akkor kiégetheti a bőrödet.

Annyira legyen laza, hogy a párod ujja beférjen alá kényelmesen.


A végén az elkötésnél gyakoroljátok be a gyorskioldós csomót, ami egy rántással kioldódik, és semmilyen körülmények között se rakjatok csomót csomó hátára. Ha nem megy a gyorskioldós akkor simán csak futtassátok át a végét az egyik fő szálon.


Annyi ideig maradjon fent amíg neked kényelmes, vagy amíg a játékotok tart. És levételnél is vigyázzatok, ne cibáljátok ész nélkül, mert szintén fennáll az égési sérülés szerzése.

2020. júl. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ahogyan az első válaszoló is írta, kb. az ujjnyi vastag kötél megfelelő hozzá. Hogy mennyi ideig maradjon fenn, azt ti tudjátok, de ha mondjuk szoros a kötés, és a melleid már elég lilák, akkor vegyétek le mindenképp.

Ha esetleg tit hanging is lesz, akkor szorosabban és többször át kell kötni a melleket, és csak lassan szabad a talajtól elemelkedni.

2020. júl. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!