Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miert van az hogy néhány nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az hogy néhány nő imádja az orális szexet , néhány pedig hallani sem akar róla?

Figyelt kérdés
A párom nem nagyon kedveli , szinte sosem akarja csinálni nekem, talán félévente egyszer pár percre, én örülnék ha ez gyakoribb lenne. 28/F
2020. júl. 11. 09:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért van az, hogy van aki szereti a pacalt, és van aki nem?
2020. júl. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Te csinálod neki?
2020. júl. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert senki sem egyforma.
2020. júl. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
sokat számit , hogy milyen élménye volt az első orálnál.
2020. júl. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az én párom sem akarja csinálni nekem. Eddig a max egy apró "puszi" volt rá, aztán kijelentette, hogy Ő sosem fogja ezt megcsinálni, közben persze én csinálom neki.

Kénytelen vagyok elfogadni a döntését, és abban reménykedni talán egyszer meggoldolja magát. De persze nem ettől teszem függővé a kapcsolatunkat.

2020. júl. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ugyanez van nálunk is...persze nem ez a legfontosabb, de örülnék neki , igy hianyerzetem van ...
2020. júl. 11. 14:47
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is fontos hogy milyen élmény volt előtte, de ha undorodik tőle valaki akkor nem is fogja jól csinálni. Fontos hogy élvezze hogy figyeljen rád hogy jobb neked, hogy akarja csinálni.


N

2020. júl. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
3! "Mert senki sem egyforma." Atyaég! Ilyen nagy szöveget is régen hallottam! (Gratula! ha érted is amit irtál:-)
2020. júl. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8 mi is a gond azzal? Akkor inkább mindenki egyforma, úgy már jobb? Mert ez a mondat se valami helytálló így.
2020. júl. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!