Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, a párom miért mindig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, a párom miért mindig kutya pózban akar szexelni?

Figyelt kérdés

Mielőtt jön az, hogy kérdezzem őt, nyilván kérdeztem. Azt mondja, izgatja a fenekem, így élvezi a legjobban.

Néhány hónapja vagyunk együtt, az elején változatosabban csináltuk, de egy ideje mindig így akarja. Figyel rám is közben, és ha kérem, váltunk, de elélvezni mindig így akar.

Férfiak, ez nálatok nem jelentené azt, hogy nem vagytok oda a nőért? Mert hogy ez egy eléggé személytelen póz.

És ha erőltetnék más pózokat, és ezt rutkítanám, az lelombozó lenne?

Köszönöm előre is!


2020. júl. 11. 10:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy ebbe túl sokat bele kellene gondolnod. Egyszerűen ez a póz izgatja legjobban.

Nekem nem lenne baj ha te mást szeretsz és ezt néha erőltetnéd amíg hagyod így is él elévezhetek úgy ahogy én szeretek.

2020. júl. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Férfi szemmel tényleg izgató ilyenkor a fenék látványa. Lehet hogy így mélyebben beléd tud hatolni mint más pózokban
2020. júl. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért mert mélyebben benned van és jobban érez.
2020. júl. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Te élvezed kutya pózban?

Ha igen, miért baj hogy a pasid így élvezi legjobban?

Nekem is ez a kedvenc pózom. Mégpedig azért mert így lehet nézni közben a csaj fenekét, látom ahogy ki-be járok a lányban. És sok csajnál nagyon izgató látni ebben a pózban ahogy lógnak lefelé a mellei.

Volt csaj aki nem engedte kutya pózban, mert az szerinte túl kurvás. Na vele be is fejeztem hamarosan a kapcsolatot.

2020. júl. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem a legkedveltebb pózom,d e a barátom nálunk imádja.Sokkal izgalmasabb ha tesztek egy nagyobb tükröd eléd és akkor látod őt "munka közben".:-)Azóta nekem is jobban bejön,izgalomba hoz.
2020. júl. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
A tükör jó ötlet. Sok csaj saját magát is szereti nézni szex közben:)
2020. júl. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek :)

4#, nem baj, ha ezt élvezi leginkább, csak kíváncsi voltam, lehet -e ennek érzelmi hátránya.

Élvezem amúgy én is nagyon, csak így nem tudok elélvezni, /ez sem gond, mert mindig váltunk olyan pózra, amiben igen, vagy pedig rásegítek magamnak/, és ilyenkor hiányzik a valódi közelsége, a csók, a látvány, az ölelés. Én érzelmes típus vagyok, és nekem ezek is fontosak.

A tükör nagyon jó ötlet, csak nem tudom, nem rontanék -e számára az élvezeten. Ugyanis ő kicsit zavarban van, ha nézem közben.

2020. júl. 11. 11:07
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

"elélvezni mindig így akar"

Vannak akik egész konkrétan csak 1-2 pózban tudnak elélvezni. Férfiaknál ez nem ritkán a kutyapóz.

2020. júl. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
8#, és ha ő így élvez el a legnehezebben......? Mert hogy így van.
2020. júl. 11. 11:32
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

És ha ő sokáig akar dugni téged?

Beszelned kellene vele.

2020. júl. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!