Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 30 körüli Nők. Titetek fantázi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 körüli Nők. Titetek fantázia szintjén izgatnak a fiatalabb 15-17 éves tini fiúk?

Figyelt kérdés
Nem kell, hogy kezdjetek velük vagy ilyesmi, de fantáziáltatok már arról milyen lenne? Korotokat írjátok le légyszíves.

2020. júl. 11. 12:45
 1/6 anonim válasza:
71%
Persze, szerintem a legtöbbünknek. Más kérdés ki vallja be. 31N
2020. júl. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%

Nekem ez a korosztály 20 fölött már gyerek kategória volt, azóta meg még inkább az. Most is jóval fiatalabb a párom, de legyen azért legalább 30.

43 é.

2020. júl. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%
Nem
2020. júl. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
10%
Csak azt felejted el kis takony hogy minden nő az igazi pasikra vágyik! Ha elég hamar érett sem tizenéves gyerekre fog vágyni hanem 25 évesre kb! És aki amit akar, azt meg is valósítja!
2020. júl. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
72%

Soha nem fantáziáltam fiatalabbról, sőt. Pont a múltkor gondoltam bele hogy még soha nem szexeltem 30 év alatti férfival. Mondjuk én viszonylag későn kezdtem, de akkor is. Soha nem érdekeltek a nálam fiatalabbak és ez most sincs másképp.

N 43

2020. júl. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kipróbáltam pár éve egy 17 éves fiúval kíváncsiság kedvéért, de felejthető volt az élmény. 39N
2020. júl. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!