Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 40-es,50-es nők! Tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40-es,50-es nők! Tényleg igaz, hogy aki házasságban él, annak a férje mellett időnként jól jön egy huszonéves pasi is?

Figyelt kérdés
2020. júl. 12. 23:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
37%

Miért, szerinted aki betölti a 40+-t, azt szerinted meghülyül?

Nyilván bejön nekik a buli.

2020. júl. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
38%
Igaz volt ez 30-asként is.
2020. júl. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
98%

Igen valamilyen szinten igaz, legalabbis nalam igen izgat a gondolat meg minden

De nem lepnek felre a ferjemmel valo tekintettel N.

2020. júl. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%

Feleségem 48 volt mikor Olaszban nyaraltunk. A szállodában az egyik pincér olyan szinten rá volt indulva, hogy már rossz volt nézni. Az egyik éjszaka megkérdezte a feleségem, hogy mennyire zavarna, ha esetleg lenne köztük valami... Először kiakadtam, aztán rájöttem, hogy már milyen régóta csak egymással voltunk és biztos unalmas lehet már néha neki is. Szóval belementem, egy kikötéssel, hogy én addig had prostizzak.

Szóval mind a ketten eltöltöttünk egy jó éjszakát.

Utána meg olyan volt az ágyban mint akit kicseréltek szóval duplán megérte :)

2020. júl. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%
Kezdem úgy látni, egyedül vagyok azzal, hogy túl fiatalnak tartom a huszonéveseket. Min. 30 felett ha félre is lépnék, de nem tervezem.
2020. júl. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
49%
Van egy nagyon praktikus ok. Harminc ev korkulonsegnel szinte kizart, hogy szerelmi szal szovodjon, barki is el akarjon szokni egyutt. Jo szex, es semmi mas. Biztonsagos.
2020. júl. 13. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%

Persze, nem tudtad hogy minden 40-50-es nő félre akar lépni és lehetőleg egy fia korabelivel? :D

A nők többsége nem akar félrelépni, aki meg igen az általában korabelivel teszi.

Ha 40-50-es nőkre vágysz, akkor ne városi legendákat keress, meg ne a neten puncsolj, hanem legyen annyi vér a pucádban hogy lemész egy swingerbe (nem minden nő 40-50-es, de azok is vannak és időnként beválasztanak 1-1 fiatalt is).

2020. júl. 13. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#7


Akiknek nem jön be a gruppenszex azoknak nem ajánlom a swingert

2020. júl. 13. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Csak ha rossz a házasság.
2020. júl. 13. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Jön, de hiába, a húszon nagyon fiatal..
2020. júl. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!