Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hány cm-es lankadt állapotú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány cm-es lankadt állapotú pénisz számit nagynak illetve látványosnak?

Figyelt kérdés
Tudom ,hogy nem ez a méret számít ,hanem az erektált . Csak kíváncsiságból.

2020. júl. 14. 10:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
szerintem az már látványos amely lejjebb lóg mint az illető heréje
2020. júl. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
36%
Olyan 8-10 centi lankadtan és 18 mereven. Egy férfi öltözőben ezzel nem szégyenkezek. 😁
2020. júl. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
41%

(nekem lankadtan 8-9 cm, állva 15 cm)

#2 férfi öltözőben minek kell pucéron lenni? Törölközőt átkötöd magadon és alatta le/fel veszed a boxert..

2020. júl. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%
#3 szórakozzon a halál hogy törölköző alatt öltözködjek mint egy szemérmes tinédzser.
2020. júl. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
22%

#4

Jól van.. De arra is számítani kell hogy egy másik férfi ha úgy pl melletted van egy szekrénnyel akkor ő pl pofon vág ezért ha előtte lófrálsz egy szál f*szban..

Erre is számíts. Arra is hogy egy meleg srác bepróbálkozik neked.

F/hetero

2020. júl. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

#5 AHahaha. Látom nem nagyon jártál közösségbe. Ha jártál volna focizni, úszni, vizilabdázni vagy valamilyen hasonló közösségbe akkor tudhatnád, hogy hetero férfiak nem takargatják egymás előtt magukat legtöbbször. Éppen azért mert nem izgulnak egymásra.

Mindig a meleg gyerek aki takargatja magát mert ő érzi úgy h valami szemérmetlen történik éppen. 😂

2020. júl. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

nekem lankadtan 12-13cm és ez már elég feltűnő szerintem

#5-el egyetértek, kosarazom és nálunk senki nem takarja magát zuhanyzás után, hanem beszélgetünk végig és nincs bámészkodás

2020. júl. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
65%

Akkor az miért van hogy uszodában egy férfi akit ismerek törölközővel takarja magát miközben fel/le veszi a boxert??

Akkor ő nem hetero? (pedig nős)

2020. júl. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Hetero kategóriában írtad ki a kérdésedet... a heterók uszodában, öltözőben, vagy akár piszoárnál nem igazán méregetik másik pasi cerkáját. Aki meg törülköző alatt öltözik az nem meleg inkább csak szégyellős.

Amúgy a nők sem méregetik, a férfi érdekli őket akihez a pénisz tartozik. Ha már meztelen lát akkor valószínűleg vagy vele olyan viszonyban hogy elfogadjon (megmérni akkor sem fogja).

2020. júl. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nekem 12 cm lankadtan és megnézik. Ezért írtam ki ,hogy vajon ez tényleg látványos-e? És nem homárok nézik meg . Meg én se vagyok homár mégis látom a másikat amikor öltözik. Szerintem pont az nem néz oda aki meleg ,mert zavarba jön. Ha egymás melett pisáltok a haveroddal akkor is hombár vagy ,mert látod a farkát ?
2020. júl. 14. 12:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!