Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A volt barátnőm 7 hónap alatt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt barátnőm 7 hónap alatt egyszer sem mondta, hogy most már feküdjünk le?

Figyelt kérdés

Együtt voltam 7 hónapig egy lánnyal. Nem tudom szűz volt-e igazából, mivel annyi hazugság történt, meg egyebek hogy már nem tudom mi volt az igaz és mi nem. 2 hónap után mondtam neki, hogy egyébként én már csinálnám vele, erre az volt a válasza, hogy "majd lesz olyan is". 4 hónap után mondtam neki egy alkalommal mikor épp puszilgatott, hogy van a szekrényemben gumi, viszont ekkor kiakadt, hogy reméli nem azért mert exemet dugtam vele.

Ezen kívül ezután ő sosem mondta, hogy na készen áll rá, vagy bármi más, szerintetek én voltam "punci"?



2020. júl. 14. 19:21
 1/10 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy ezen kívül az orál és egyéb más fajták folyamatosak voltak, csak ez nem.
2020. júl. 14. 19:22
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Kihasznált vagy aszexuális volt, aki a látszatért néha engedte / csinálta az orált, de nem élvezte.
2020. júl. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom kihasznált-e, nem hiszem. Mikor legelőször aludt volna velem, az anyukája odajött, hogy a lánya még sosem aludt senkivel és hogy még nincs is meg 18, (16 volt a lány) úgyhogy úgy bánjak vele, különben nem aludhat velem.
2020. júl. 14. 19:26
 4/10 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem szűz volt.

Egy nem szűz csaj nem bírja ki eddig szex nélkül. 22n

2020. júl. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ugyanakkor ha minden igaz, a lánynak volt egy egy éves kapcsolata előttem.
2020. júl. 14. 19:27
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

nekem 8 hónapig volt ilyen barátnőm, de ő minden téren éretlenül gondolkodott

végül nem a szex hiánya miatt szakítottam, de az éretlen gondolkodása volt az oka

lefutott a lyukas kört a szűz lányokkal, legalábbis én tuti nem várnék hónapokat már lányra, ha ennyit kellene, akkor meghagynám másnak azt a lányt


F

2020. júl. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Az első komolyabb barátnőmnél 4 hónapot "vártam", sokkal többet valószínűleg nem vártam volna. Nem volt szűz, de az első "élménye" annyira negatív volt, hogy erős komplexusokat, gátakat alakított ki benne. Ennyire időbe telt, mire azokat feloldottam benne.

Találkoztam olyan lánnyal is aki elmesélte anno majd' fél évig járt egy pasira, de nem engedte neki. A pasi meg szakított vele ezért (csalódott hogy nem bíznak meg benne). Utána a lány olyan letargiába esett, hogy az első pasival szinte azonnal lefeküdt és nem védekeztek. Teherbe esett, mehetett abortuszra. Szóval az élet képes furcsaságokat produkálni.


Amúgy meg teljesen mindegy, hogy szűz volt-e vagy sem. Nem történt meg és már az amúgy is az exed. Ne pörögj a múlton, előre nézz! Az új kapcsolatok, lehetőségek felé fordulj és ne a múltat sirasd, elemezd. Minél több időt töltesz a múltban annál többet rabolsz el a jövődtől!

2020. júl. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
13%

7 hónapig? 😵

2hét után összefontam volna a szemöldököm.

Hogy birtad ?Te robot vagy emberi szövettel?

2020. júl. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia,

Hallgass a lelkiismeretedre miért ..

2020. júl. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Türelmes ember vagy nagyon,a legtöbben elhajtották volna a csajt melegebb éghajlatra,ez nagyon gáz,sőt inkább beteg a csajszi.
2020. júl. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!