Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek észre fogja venni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek észre fogja venni anyukám, hogy használtam a vibrátorát (leírást mindenképp olvass)?

Figyelt kérdés
Május végén hazaköltöztem ideiglenesen szeptember elejéig a szüleimhez. Kedden elmentek 1 hétre nyaralni, én nem mentem, mert dolgozom. Gondoltam, hogy kitakarítok, port törlök, rendet rakok, meglepem őket, mire jönnek haza. Takarítás közben az éjjeliszekrény fiókjában egy tasakban találtam egy vibrátort. Nekem sosem volt, kíváncsi voltam milyen, így kipróbáltam. Nagyon kellemes érzés volt, szóval ha megyek vissza albérletbe, akkor beszerzek mindenképpen magamnak is. Utána persze elmostam és visszaraktam a helyére. Azóta azon aggodalmaskodom, hogy anya észre fogja venni, hogy használtam. Felnőtt ember vagyok már, de ez mégis nagyon kínos lenne.
2020. júl. 15. 16:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Dehogy veszi észre , ha ugyan úgy tetted vissza.
2020. júl. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%

Ha körülbelül úgy és oda tetted vissza...

Akkor nem valószínű..

2020. júl. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem emlékszem már pontosan hogy volt ott nem a dolgok pontos pozíciójával voltam elfoglalva.
2020. júl. 15. 17:03
 4/11 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem anyukád sem tartja számon, hogy hogy is volt legutoljára elrakva.
2020. júl. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha elmostad és ugyanúgy visszatetted akkor nem fogja észre venni. Ha látja is az elmozdulást akkor is csak kb. azt tételezi fel, hogy megtaláltad és megnézted, nem azt hogy használtad.

Egyébként nem túl higiénikus dolog mások játékszereit használni... kipróbáltad vegyél egy sajátot nem drága, de mégis igen kellemes játékszer, megéri az árát :)

2020. júl. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
62%
Hát ez undorító... Még egy ok hogy elzárva tartsam, ki tudja kinek jut ilyen gusztustalanság az eszébe.
2020. júl. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%
Ez undorító. Akkor is, ha elmostad.
2020. júl. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
42%
Nem fogja észrevenni és semmi gusztustalan nincs benne.
2020. júl. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha elmostas es visszatetted ugyan oda, nem fogja eszre venni. O se tartja szamon, hogy allt milire pontosan. Nem fogsz lebukni.
2020. júl. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
62%
De jó hogy nincs gyerekem🤢
2020. júl. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!