Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, férfiak, titeket mennyir...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak, titeket mennyire zavar, ha egy nő láthatóan borotválja és hasa alját?

Figyelt kérdés
Sajnos erősebb szőrzetem van az átlagnál és mivel a hasam alján is sötét szőrök voltak, borotválni kezdtem azt is. Ez idáig még nem is lenne nagy baj, mert tudok jónéhány nőröl, aki szintén borotválja és ez úgyahogy normális, nem is látszik náluk, de mivel az én bőröm fehér, a szőröm sötét, ezért közvetlen borotválás után is látszódik a szőrök helye picit, tehát egyértelműen látszik, hogy borotválva van. A mellbimbóudvarban is nő egy-egy kósza szál, azt csipesszel kiszedem, de annak a helye is emglátszik, érzékeny a bőröm. Titeket ez mennyier zavar? Nem visszataszító?
2020. júl. 15. 17:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Így nem zavarna ha borotválod!
2020. júl. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az még kevésbé zavarna, ha nem borotválnád.
2020. júl. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
42%

Lehet gyantázni is! Gyantáztasd le!

F

2020. júl. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

#2 Azért azt kétlem, hogy valaki gusztusosnak talál egy fekete szőrös női hasat..


#3 A gyantával az az egyetlen bajom, hogy kb. minden hónapban egy hétig szőrös kell legyen a hasam akkor, mert ugye ott meg kell várni, ameddig egy bizonyos hosszig visszanő, csak akkor lehet újra gyantázni.

2020. júl. 15. 18:21
 5/12 Noren1989 ***** válasza:
0%
Sírva fordulnék el tőled dugàs közben...
2020. júl. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
24%

Kérdező! Küldesz képet?

Akkor tudom a biztost megmondani.

F

2020. júl. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%

Igazából az sem zavarna, ha borotválod, és az se, ha nem.

Lehet lepontozni érte.

2020. júl. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
26%
Undorító.
2020. júl. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
77%
Egy igazi férfit nem érdekli, h a párja szőrös e v sem, ha szerelmes. Ez csak a felszínes kapcsolatokat jellemzi.
2020. júl. 16. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 tesho ***** válasza:

Lehet már venni szuper villanófényes szőrtelenítőt (Aliról is olcsón) és meg van oldva a probléma.

A sötét szőr-világos bőr pont a legideálisabb hozzá. 😉

42F

2020. júl. 16. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!