Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiaknál az orálnak (szopásn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiaknál az orálnak (szopásnak) mennyire része a herék szopogatása, nyaldosása?

Figyelt kérdés
Nektek rendszeresen részét képzi az is? Szeretitek, elvárjátok? Lányok mennyire csinálják?
2020. júl. 15. 21:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, hogy lányként írok, de én imádom szopogatni, nyalni, a nyelvemmel „csapkodni“ meg finoman a kezemmel markolászni. :)
2020. júl. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
En annyira nem vagyok oda erte, de ha mondjuk a fenekemben van a lanynak az egyik ujja, vagy a szopast kiegesziti mondjuk feneknyalassal az nalam mindent visz. :D
2020. júl. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam nyalogatni, szopogatni én nagyon szeretem.
2020. júl. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
Én nem szeretem másnak szopogatni. De ha nekem csinálják úgy jó
2020. júl. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Semmit nem várok el sem az orálban, sem a szexben - de ha nyújtják akkor az jó :) Egyébként a herékkel nagyon óvatosan bánj!!! Rendkívül érzékeny nyomásra, harapásra stb. képzeld azt, hogy fürjtojások vannak a kezedben és annak megfelelő óvatossággal játssz a herékkel.
2020. júl. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, eddig 2 barátom volt, de egyik sem igényelte. Az elsőnél nem tudom igazából, akarta-e volna, de magától sosem csináltam és sosem utalt rá, hogy szeretné. Az első kapcsolatom volt, bátortalan is voltam. A második barátom viszont elmondta, hogy ő nem szereti, ezért neki sem csináltam soha. Viszont úgy tudom, a legtöbb férfi szereti, ha a heréket is bevonjuk a játékba, de félek tőle egy kicsit, hogy esetleg túl ügyetlenül, durván bánok velük vagy nem tudom, valamiért nem lesz kellemes. Azért is van bennem ez a félelem, mert ha most bárkivel összejövök, nem egy teljesen kezdő, félénk lányt "vár". mert ha úgy vesszük, 2 + 3 évig volt barátom, 5 éve aktív szexuális életet élek/éltem. Szóval nem akarok bénázni.. de igazából nem szereztem sok tapasztalatot, mert csak 2 fiúval voltam.
2020. júl. 15. 22:53
 7/7 tesho ***** válasza:

Én imádom és ezért szép csupaszon tartom a zacsit.

A legtöbb nő szerintem szívesen csinálja, kérésre pedig még nem utasítottak el.

Mondjuk én mindent szeretek amit nyelvvel, ajkakkal csinálni lehet, az anilinguszt is 😋🥰

42F

2020. júl. 16. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!