Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A szopás szerintetek valami...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szopás szerintetek valami szükségszerűen "mocskos" dolog, vagy lehet meghitt, romantikus is?

Figyelt kérdés
Csak mert ahogy észrevettem, gyakran beszélünk róla olyan felhanggal, mint valami r!bancos és a nőkre nézve megalázó dologról, pedig meg lehetne közelíteni onnan is, hogy minden porcikájával együtt szeretjük és elfogadjuk a másikat, és ezt éreztetni kívánjuk vele azáltal, hogy önzetlenül részesítjük őt testi gyönyörökben.

2020. júl. 16. 03:24
A kérdező szavazást indított:
Mocskos, de ezzel nincsen semmi baj, főleg párkapcsolatban.
Mocskos és ez engem zavar, nem képezi a szexuális életem részét.
Nem feltétlenül kell mocskosnak lennie, lehet romantikus.
55 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez szóhasználat kérdése. A szopás és az orál ugyanaz, de teljesen más felhangja van.


Pont úgy ahogy kúrás vagy a szeretkezés között is van hangnem beli különbség.

2020. júl. 16. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A szex eleve mocskos dolog, különféle testnedvekkel, izzadsággal, hangokkal jár. Kár kiemelni a "szopást", mit nőkre megalázó dolgot, akkor fordítva nem az, ha egy férfi nyalja a nőt!?

A cél a kölcsönös örömszerzés, senkinek nem kell semmit csinálni, amit nem akar, vagy kellemetlen neki! Én nő vagyok, nekem ebben semmi megalázó nincs, sőt felizgat, hogy látom az élvezetet; de nyilván nem vagyunk egyformák nem mindenki ilyen.

2020. júl. 16. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%

Hát ha tudományos szemel nézzük a tudosok szerint a szopásnak és a nyalásnak nincs értelme. Mégis arra tippel a tudomány hogy azért alakulhatott ki mert így az ember megérezheti az idegen nedvek illatát… (ha a partner megcsalt)

A többi csak kultúrális dolog… már a tudomány szerint…

2020. júl. 16. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az romantikus ami tetszik nektek. Lehet romantikus az is hogy egy vesszővel elfenekelsz valakit.
2020. júl. 16. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Az orál akkor jó ha mocskos! Ha adom ha kapom akkor élvezem ha mocskos. N
2020. júl. 16. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Bármelyik testrész kényeztetése lehet romantikus.

De amúgy az emberi szexualitás egy része mocskos (és mocskosul jó), ettől még nem lesz megalázó a nőkre nézve.

2020. júl. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%

#2

Teljesen egyet értek.

N

2020. júl. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"minden porcikájával együtt szeretjük és elfogadjuk a másikat, és ezt éreztetni kívánjuk vele azáltal, hogy önzetlenül részesítjük őt testi gyönyörökben."

Tökéletesen megfogalmaztad.

Szeretem az egész lényét, egész testét, így külön-külön minden porcikáját is. Tehát nem csak neki, de minden apró részének szeretek örömet okozni.

2020. júl. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

A "mocskosat" erkölcsi értelemben mondom, nem a testnedvekre célzok. :D

Egyébként köszi a válaszokat.

2020. júl. 16. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!