Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már hogy más személyre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már hogy más személyre gondoltatok szex közben hogy könnyebben el tudjatok élvezni?

Figyelt kérdés
Ki volt az? Nem volt utána bűntudatotok? Velem sajnos ez esett meg és nem tudom ez mennyire baj.
2020. júl. 16. 13:02
 1/2 anonim ***** válasza:
52%

A haveromra. És bűntudatom volt, de meg tudtam magyarázni hogyan történhetett ilyen. Az a haverom bókolt néhányszor és nekem ez elég volt, hogy a gyenge kis agyam összekösse a vonzzalommal s a szexxel. A párom nem bókolt szinte soha, nem is nagyon kezdeményezett szexet. Amikor egyszer becsúszott a gondolataim közé a haverom akkor ott tartottam és el tudtam menni.


Szerintem azt jelenti, hogy nem okés a kapcsolatoddal valami, vagy nagyon erős vonzalmat kezdtél érezni valaki iránt

2020. júl. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Én is gondolok másra szex közben. Sajnos a párom meghízott, így nem hoz izgalomba. :( de ha becsukom a szemem és másra gondolok, úgy jobb. De még így se mindig élvezek el. Általában csak ha segítek magamnak közben. Csak nehogy rossz nevet mondjak ki egyszer. :D
2020. júl. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!