Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagy hübelybemenet miatt több...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy hübelybemenet miatt több pasi azt mondta, hogy úgy néz ki a puncim, mintha szét lenne qrva, szerintetek is csúnya az ilyen punci?

Figyelt kérdés
Alapból salatás puncim van, ez még nem is zavarna, de sajnos a hüvelybemenetem is nagy, úgy néz ki normál állapotban is, hogy látszik ott egy nagyméretű lyuk. Sok pasi ebből arra asszociál, hogy biztos sok parterem volt, de akkor is ilyen volt, mikor még szűz voltam. Privátban nem küldök képet, nem szoktam fényképezni.

2020. júl. 16. 18:30
 1/6 anonim ***** válasza:
74%

Ordas kamu vagy!

A hüvelybejárat még gyerekszülés után se tágul ki!! ( az más kérdés, hogy izgalmi állapotban igen )

2020. júl. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Akkor jó nagy taplókkal hozott össze a sors,ráadásul fogalmuk sincs a nöi test mivoltárol..
2020. júl. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
46%
Engem nem zavarna. Na, most már járunk?
2020. júl. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem kamu, az enyém nyugalmi allapotban is úgy néz ki, mint másoké szex után. Emiatt nincs az ágyban önbizalmam.
2020. júl. 16. 18:45
 5/6 anonim ***** válasza:
74%
Engem nagyon izgat az ilyen kinézetü. Csak azzal amit leirtál izgalomba hoztál. Gyönyörü lehetsz.
2020. júl. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mondd meg a leendő partnerednek, hogy neked alapból ilyen. Ha fintorog, mondd neki, hogy "Nem tetszik? Oké, nem muszáj szexelnünk.", és kezdj el felöltözni. Erre megijed és egyből rendben lesz a puncid.
2020. szept. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!