Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők! Van olyan akinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Van olyan akinek sosem volt orgazmusa a párja/partnere által? Vagy esetleg egyáltalán soha?

Figyelt kérdés

Inkánb csak kíváncsi vagyok. Már viszonylag régen beszélgettünk erről barátőimmel. 2 barátnőmnek van most komoly kapcsolata és mind a kettőnek jó. Azt mondta az egyikük hogy neki soha nem volt orgazmusa a párjától (se szex, se kéz, se száj semmi) de még önmagának se tudott okozni. A másik azt mondta magának megy, de mással neki se sikerült sehogy.

Egy harmadik barátnőm pont az ellentéte. Neki ez nem komoly kapcsolatban történt, sőt még szűz is volt, amikor egy barátjával pettingeltek és a lány már az első szexuális élményénél elment. Az is igaz hogy az a srác elég tapasztapt volt, de annak a barátnőmnek a párja is, akinek sose volt semmilyen orgazmusa.

Na most én így belegondoltam abba hogy egyrészt persze amíg az ember nem tudja hogy milyen addig nem feltétlen hiányzik neki, de tudván hogy az lenne a kielégülés csúcsa engem baromira frusztrálna. Másrészt pasiként is zavarna hogy a szerelmemnek nem tudok orgazmust okozni. Ez persze nem feltétlen (csak) a srácok hibája.

Tudom ahány ember, annyi eset. Van olyan akinek sose volt orgazmusa pedig kapcsolatban van/volt? Vagy a párja sose okozott neki? Megoldódott, sikerült?

Mit gondoltok mi állhat amögött ha valakinek nincs?



2020. júl. 16. 18:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hüvelyit egyszer hozott össze nekem pasi. Magamnak pedig csikló. Ennyi.
2020. júl. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Najó de sose okozott pasi csiklói orgazmust?
2020. júl. 16. 19:02
 3/10 anonim ***** válasza:

#1 vagyok

Nem.

2020. júl. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy ilyen barátnőm, de utólag bevallotta, hogy nem is igazán volt szerelmes a srácba.
2020. júl. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
20. partnere voltam a lánynak, és először velem volt szex közben orgazmusa ;) meg is lepődött rajta a lány (34 éves volt a lány)
2020. júl. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
lehet, hogy csak bekamuzta neked utolsó. A nők jól tudnak kamuzni szerintem ezt ők is beismerik. 23F
2020. júl. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
72%

Nekem sosem volt hüvelyi orgazmusom. A jelenlegi párom által 1x élveztem el csiklói úton. A korábbi párkapcsolataimban is hasonló volt, mivel a csiklói is nehezen megy, kivéve ha a pasi extrá figyelmes és türelmes velem.

Az oka? Nem tudom, talán nem vagyok képes hüvelyi orgazmusra. A csiklóinak meg az az oka hogy nehezen jön össze, hogy ha kicsit is azt érzem a pasinak nyűg csinálni és kitartó lenni hogy sikerüljön, akkor nem megy. Persze nem órákról van szó, csak valahogy azt kell érezzem hogy a pasi odaadó, figyelmes, türelmes velem, nem sürget stb

Sajnos a jelenlegi párom szinte állandóan fáradt, így ha szexelünk, akkor se olyan szenvedélyes és nincs is energiája annyira kényeztetni

2020. júl. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is 4 éve vagyok kapcsolatba a párommal. Minden, abszolut mindenben passzolunk, de nekem sosem volt vele orgazmusom. Mindent megtesz, szeretjük nagyon egymást, és sokszor a "majdnem"-ig jutok el.. magamnak már sikerült a csiklónál...

22/L

2020. júl. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
sosem volt, csak ha magamnak csinalom
2020. júl. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szegény lányok...
2020. júl. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!