Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, haragudnátok a nőre,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, haragudnátok a nőre, ha nem szándékosan, de elhitetné veletek, hogy le akar feküdni veletek, aztán mégsem?

Figyelt kérdés
Szóval ha a viselkedéséből egyértelművé válik számotokra, hogy lesz szex a találkozáskor, de aztán mégsem lesz, mert kiderül, hogy ő mégsincs kész erre, mégsem akar szinte idegennel lefeküdni, hogyan reagáltok?
2020. júl. 16. 21:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az milyen, hogy egyértelmű, hogy lesz szex? Megbeszéljük előtte? Ha igen, akkor elzavarnám.

Ha konkrétan nem ezért találkozom a lánnyal, akkor meg egyáltalán nem biztos a szex részemről sem. Szóval ott játszik, hogy nem az lesz a vége.

2020. júl. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem úgy értem, hogy megbeszélitek, hanem a testbeszédéből meg a tényleges beszédéből is arra következtettek, hogy lesz, szinte biztosra veszitek, aztán mégsem. Ez nagyon csalódás? Berágnátok emiatt?
2020. júl. 16. 21:24
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Simán felidegesítene.
2020. júl. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Én nem venném komolyan a “testbeszédet”, előre nem könyvelném el a szexet ezek alapján. Szóval a kérdésedre a válasz, hogy nem igazán érdekelne.
2020. júl. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha normálisan ismerkedik valaki, akkor nem fog ezen megsértődni. Ha csak meg akart dugni, akkor lehet ideges lesz. De pl anno nálam is volt olyan hogy szexre ismerkedtem egy pasival, de mivel az első érzelmektől mentes szexem lett volna, kicsit 'beijedtem' és petting után mondtam hogy nekem ez mégsem megy:D nem haragudott, normális volt. Mondta hogy 'ismerkedhetünk' előtte vagy amit szeretnék. Aztán keresett is hogy mi van velem találkozzunk stb. A pasi aki szexelni akar nem fog megsertődni vagy lelépni, hidd el:D keresni fognak hogy nyélbeüssék a dolgot. Engem még olyan pasi is keresett sokáig, akit elküldtem a fenébe:D sőt van hogy olyanok bukkannak fel akikkel évek óta nem beszéltem. Hidd el, nem nagyon tudod elvenni a kedvüket:D
2020. júl. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
31%
Akkor ha tényleg egyértelműen adja tudomàsomra hogy ő is akarja de később mègse nagyon neheztelnék rá!
2020. júl. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Normális Férfi ezen nem rág be - kulturáltan elfogadja. Nem úgy kell nekiindulni sosem hogy "na akkor most dugás lesz", hanem lesz ami lesz. Az más kérdés, hogy ha azt érezném direkt szívatnak akkor nem mosolyognék annyira őszintén, de akkor sem lennék bunkó. Illedelmesen elköszönnék és levonnám a tanulságot mire figyeljek legközelebb hogy ne palizzanak be.
2020. júl. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!