Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha nem mozgok csak passzív...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem mozgok csak passzív vagyok jó lehet a férfinak a szex?

Figyelt kérdés
Ha pl csak felszem és szétteszem a lábam vagy pucsitok.
2020. júl. 17. 08:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Legyel mar kreativab es legalabb a csipod mozgasd.
2020. júl. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal jobb ha nem vagy passzív
2020. júl. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Élvezetesebb ha mozogsz valahogy
2020. júl. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én azt szeretem, ha látom, hogy a nő is ugyanúgy akarja, élvezi. Mozdulatlanul ezt elég nehéz elképzelni...
2020. júl. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Nagyon nem jó, ha egy nő csak fekszik, mint egy fadarab. Velük nem is szexelek többször, az az egy alkalom bőven elég.


27F

2020. júl. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem pl, ha oda adó, és azt azért elmondja, érezteti, hogy mi jó neki, akkor nekem az megfelel, onnan én már tudom, hogy nekem, hogy lesz jó, és neki is élvezetet fogok okozni.

Aztán így pár alkalom után már kreatívabb lenne a lány is.

2020. júl. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha passzív vagy a szexben akkor csak alárendeled magad az élvezetnek, olyan mintha nem tennél érte semmit :)
2020. júl. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
tőlem kővé is dermedhetsz addig amíg élvezed. Ha azt látom, hogy semmi élvezet, akkor tökmindegy, hogy mit mozog, hogyan játszik rá, nekem már nem jó a szex, szóval kezdek ideges lenni.
2020. júl. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Vannak férfiak, akik szeretik, nekem volt ilyen pasim. De azért jelezz valahogy, hogy jól esik, pl. hangokkal.
2020. júl. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha közben játszasz a telóddal, vagy könyvet olvasol rezzenéstelen arccal, nekem bejönne. :)
2020. júl. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!