Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Anális szex baleset?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anális szex baleset?

Figyelt kérdés
Tegnap csináltuk gyengéden, de azt vettem észre hogy véres a wcn papír, és kellemetlenül húzódik ott lennt. Mi lehet?
2020. júl. 17. 11:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha először csináltad valószínűleg nem izgultál annyira, illetve nem volt elég izgatás. Ha nem múlik el, akkor doki, de szerintem max felsértettétek
2020. júl. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem elsőre csináltuk popsiba és eddig nem fordult elő ilyen baleset
2020. júl. 17. 11:28
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet gyorsabban haladtatok mint eddig
2020. júl. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hámsérülések előfordulnak nálunk is. Lehet, hogy nem volt elég a síkosítás?
2020. júl. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egy kis aranyér
2020. júl. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem volt kellően nedves,használjatok több síkosítót.
2020. júl. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
40%
Ez nem baleset nem tudod mire kell használni a segglyukadat
2020. júl. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%
Értékes lettél - eljött az aranyered :( ha hámsérülés lenne, akkor biz' csípne is és viszonylag gyorsan el is múlna. Ez sajna külső v. belső aranyér lesz, számodra úgy tűnik lassan befejeződik az anális pályafutás...
2020. júl. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez történt múlt héten. Kicsit túlságosan bedurvultunk és a sikosító sem volt elég. Tudni kell róla, hogy ő a lány és ő ettől megy el, hogy durván csináljuk. Előfordul, ez még nem jelenti hogy aranyered van. Általában csak apró sérülés. Szüneteltetni kell 1-2hétig. Férfiként velem is előfordult már, egy olyan aprós sérülés okozta, amit az orvos észre sem vett, valószínüleg megerőltettem kakilásnál. Elkezdte felírni hogy aranyerem van, szedtem is jó sokféle dolgot rá, aztán kiderült, hogy semmi, csak egy sima kenőcs kellett alig 1cm-re a bejáratnál felrepedt...

Butaság ez a riogatás, amit itt rendszeresen írnak a kommentelők.

2020. júl. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!